fbpx

Що таке Екосистема Підприємництва і чому це важливо?

Тренінг для тренерів

Майже кожен український підприємець користується послугами бухгалтера. Дуже часто залучаємо юриста, рідше – маркетолога чи  експерта з інтелектуальної власності. Саме ці важливі фахівці, а також бізнес-школи, асоціації підприємців, інкубатори, акселератори, коворкінги – це і є Екосистема Підприємництва. 

Коли ми говоримо про країни із “якісним бізнес-середовищем”, ми найперше маємо на увазі розвинену Екосистему, із великою кількістю сильних гравців. 

Глобальний ринок виставляє високі вимоги. Сучасний мікро та малий бізнес повинен бути інноваційним, розумітись у маркетингу та побудові логістики, мати доступ до кращих кадрів та фінансових ресурсів. Доступ до якісної експертизи з усіх необхідних питань у власному регіоні – це запорука успішного старту та розвитку підприємства.

Державна програма “Доступні Кредити 5-7-9%” надає фінансовий ресурс для розвитку як досвідчених підприємців, так і початківців. Інвестиційна ціль кредиту дає великі можливості для нарощування виробництва та виходу на нові ринки. Але досягнення цілей створює і виклики – адже на ринку виграє не той, хто більше виробляє, а той хто здатен знайти та втримати клієнта.

Держава розуміє важливу роль, яку відіграватимуть навчальні, консультаційні, дорадчі та експертні середовища у досягненні головних цілей програми – зростання виробництва та створення нових робочих місць. Саме тому ми розвиваємо мережу Експертних Партнерів програми 5-7-9%.

Хто є Експертними Партнерами нашої мережі? Консультанти, теренери, експерти з розвитку бізнесу, асоціації, бізнес-школи, інкубатори та акселератори, що знаходяться в усіх куточках України.

Стати частиною Екосистеми Підприємництва

Наша мережа відкрита для кожного, хто надає фахові послуги для бізнесу.

Якщо Ви:

  • вірите що доступ до найкращих ресурсів важливий для Підприємця
  • готові надавати послуги учасникам Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”
  • брати участь у “інсайдерських” мережевих заходах та ділитись інформацією із своїми клієнтами

Запрошуємо залишити коротку інформацію про себе та отримати дорожню карту Експертного Партнера.

 

Після надсилання форми, обов’язково перевірте папку СПАМ – наш лист підтвердження може потрапити до неї. Позначите його як “не спам”, або “важливі”, або встановіть правило – не відправляти листи з нашої адреси у СПАМ.

Лист із підтвердженням реєстрації, та перший лист із дорожньою картою ми надсилаємо Вам одразу після заповнення Вами форми.

Якщо наші листи будуть потрапляти у СПАМ, ми не зможемо вчасно інформувати Вас про новини та заходи. 

Дізнайтесь більше на сайті Державної програми:

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.