fbpx

Аналітичні матеріали від інших міжнародних та українських організацій

ikm3
 • Індекс конкурентоспроможності міст 2019/2020

  Індекс конкурентоспроможності міст України (ІКМ), є інструментом для оцінки бізнес-клімату у містах, вимірювання ефективності економічного врядування та мотивації місцевих органів влади до співпраці з місцевою бізнес спільнотою. ІКМ також визначає регуляторні бар'єри, рівень корупції та прояви непрозорості у прийнятті управлінських рішень, усунення яких сприятиме економічному зростанню громад та приватного бізнесу.

dergstat
 • Діяльність суб'єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва 2019

  У статистичному збірнику наведені дані про стан і тенденції розвитку суб'єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва за 2019 рік порівняно з попередніми роками. Висвітлено показники щодо зайнятості та обсягів реалізованої продукції (товарів, послуг) суб'єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва, а також економічної та інвестиційної діяльності великих, середніх, малих та мікропідприємств і їх фінансового стану.

donbas3
 • Розвиток та політика підтримки малого і середнього бізнесу на Донбасі

  Аналітичний звіт, в якому розглядається стан малого та середнього підприємництва на Донбасі (Донецька і Луганська області). Крім цього, в звіті аналізуються перешкоди для розвитку МСП на Донбасі; Зусилля, спрямовані на підтримку МСП на Донбасі; Доступ до фінансування для МСП Донбасу.

Woman_Business
 • Інклюзивний розвиток бізнесу: Жіноче підприємництво

  Зусилля, спрямовані на залучення жінок до бізнесу, є важливим чинником інклюзивного економічного зростання в Україні. Оскільки жінки в Україні становлять понад половину населення, а їхній трудовий та підприємниць кий потенціал використовується неповною мірою, підвищення жіночої підприємницької активності сприятиме становленню більш конкурентоспроможної економіки і стане важливим чинником зростання залученості жінок до суспільно-політичних справ.

Doing-business-Ukraine
 • Doing business Ukraine

  Проект Doing Business передбачає аналіз критеріїв у сфері бізнес-регуляції та їх порівняння з-поміж 190 економік та окремих містах на субнаціональному та регіональному рівнях. Рейтинг охоплює низку важливих аспектів регуляторного середовища, а саме індикатори щодо започаткування бізнесу, отримання дозволів на будівництво, отримання електроенергії, реєстрацію власності, отримання кредитів, захист міноритарних інвесторів, сплата податків, експорт, забезпечення виконання контрактів та вирішення проблеми банкрутства.

covid-19-v-ukraini
 • COVID-19 в Україні: Вплив на домогосподарства і бізнеси

  Програма розвитку ООН у співпраці зі структурою ООН Жінки та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН провела соціально-економічну оцінку впливу на бізнеси та домогосподарства в Україні. У цьому звіті представлено результати двох окремих опитувань, які охопили 974 власників малих і середніх бізнесів та 1022 домогосподарства у всіх 24 областях та в місті Києві.

Сподобалась сторінка? Поділіться важливим з Друзями:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.