fbpx

Аналітичні матеріали від інших міжнародних та українських організацій

ikm3
 • Індекс конкурентоспроможності міст 2019/2020

  Індекс конкурентоспроможності міст України (ІКМ), є інструментом для оцінки бізнес-клімату у містах, вимірювання ефективності економічного врядування та мотивації місцевих органів влади до співпраці з місцевою бізнес спільнотою. ІКМ також визначає регуляторні бар'єри, рівень корупції та прояви непрозорості у прийнятті управлінських рішень, усунення яких сприятиме економічному зростанню громад та приватного бізнесу.

dergstat
 • Діяльність суб'єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва

  У статистичному збірнику наведені дані про стан і тенденції розвитку суб'єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва за 2018 рік порівняно з попередніми роками. Висвітлено показники щодо зайнятості та обсягів реалізованої продукції (товарів, послуг) суб'єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва, а також економічної та інвестиційної діяльності великих, середніх, малих та мікропідприємств і їх фінансового стану.

donbas3
 • Розвиток та політика підтримки малого і середнього бізнесу на Донбасі

  Аналітичний звіт, в якому розглядається стан малого та середнього підприємництва на Донбасі (Донецька і Луганська області). Крім цього, в звіті аналізуються перешкоди для розвитку МСП на Донбасі; Зусилля, спрямовані на підтримку МСП на Донбасі; Доступ до фінансування для МСП Донбасу.

Woman_Business
 • Інклюзивний розвиток бізнесу: Жіноче підприємництво

  Зусилля, спрямовані на залучення жінок до бізнесу, є важливим чинником інклюзивного економічного зростання в Україні. Оскільки жінки в Україні становлять понад половину населення, а їхній трудовий та підприємниць кий потенціал використовується неповною мірою, підвищення жіночої підприємницької активності сприятиме становленню більш конкурентоспроможної економіки і стане важливим чинником зростання залученості жінок до суспільно-політичних справ.

Doing-business-Ukraine
 • Doing business Ukraine

  Проект Doing Business передбачає аналіз критеріїв у сфері бізнес-регуляції та їх порівняння з-поміж 190 економік та окремих містах на субнаціональному та регіональному рівнях. Рейтинг охоплює низку важливих аспектів регуляторного середовища, а саме індикатори щодо започаткування бізнесу, отримання дозволів на будівництво, отримання електроенергії, реєстрацію власності, отримання кредитів, захист міноритарних інвесторів, сплата податків, експорт, забезпечення виконання контрактів та вирішення проблеми банкрутства.

Сподобалась сторінка? Поділіться важливим з Друзями:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.