fbpx

Аналітичні матеріали

В даному розділі розміщені аналітичні та статистичні звіти, в яких центральним компонентом аналізу є мікро, малі та середні підприємства. Звіти мають як міжнародне так і національне охоплення.

В даному розділі Ви знайдете звіти, про:

  • Стан розвитку підприємницва в Україні
  • Індекс політики в сфері МСП. Країни Східного партнерства
  • Фінансування МСП та підприємців
  • Статистику підприємництва в Україні

Так, представлені звіти, які описують стан розвитку підприємницва в Україні; аналізують наближення України до 10ти принципів Акту з питань малого бізнесу для Європи і порівнюють результати з країнами Східного партнерства.

В підготовці звітів, експерти Офісу розвитку МСП приймали безпосередню участь (разом з іншими партнерами)

OECD_EP-101
OECD_Finance-01
  • Фінансування МСП та підприємців 2020. Система оцінки ОЕСР 

    Даний Звіт відображає інформацію щодо доступу малих та середніх підприємств, а також підприємців до фінансів за період 2007 по 2018 роки. Дана публікація включає показники боргового фінансування, фінансування за рахунок власного капіталу, фінансування за рахунок забезпечення активами, а також умов фінансування доповнених інформацією про громадські та приватні ініціативи з підтримки МСП щодо доступу до фінансування. Крім цього, в Звіті окреслюються основні тренди та тенденції на глобальному ринку фінансування МСП. Цей звіт є цінним інструментом для підтримки, розробки та оцінки заходів політики, а також для моніторингу наслідків фінансових реформ щодо доступу до фінансів та умов фінансування МСП.

  • Огляд малого і середнього підприємництва в Україні 2018/2019

    В Звіті описується стан і динаміка розвитку малого та середнього підприємництва в Україні. Зокрема проведений аналіз зайнятості, інвестиційної, експортної дільності МСП, а також банківського кредитування, діяльності ФОП і фінансових результатів. Окремий розділ містить інформацію щодо Європейської інтеграції та підтримки МСП, в тому числі на державному рівні.

SMEDO_SMES-01
OECD_Statistics-01

Сподобалась сторінка? Поділіться важливим з Друзями:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.