fbpx

Аналітичні матеріали

Офіс розвитку МСП, Мінекономіки, аналітичні центри за підтримки міжнародних партнерів роблять доступ до бізнес-статистики легким та зрозумілим. Це в додаток до доступу до результатів реалізації державної Стратегії розвитку МСП для зацікавлених сторін. В цьому розділі ми зібрали для вас ключові аналітичні документи про стан малого і середнього підприємництва в Україні та результати державної політики, спрямованої на реалізацію принципів Акту з питань малого бізнесу для Європи.

Аналітичні матеріали від інших міжнародних та українських організацій можна знайти тут.

OECD_EP-101
OECD_Finance-01
  • Фінансування МСП та підприємців 2020. Система оцінки ОЕСР 

    Даний Звіт відображає інформацію щодо доступу малих та середніх підприємств, а також підприємців до фінансів за період 2007 по 2018 роки. Дана публікація включає показники боргового фінансування, фінансування за рахунок власного капіталу, фінансування за рахунок забезпечення активами, а також умов фінансування доповнених інформацією про громадські та приватні ініціативи з підтримки МСП щодо доступу до фінансування. Крім цього, в Звіті окреслюються основні тренди та тенденції на глобальному ринку фінансування МСП. Цей звіт є цінним інструментом для підтримки, розробки та оцінки заходів політики, а також для моніторингу наслідків фінансових реформ щодо доступу до фінансів та умов фінансування МСП.

SMEDO_SMES-01
  • Огляд малого і середнього підприємництва в Україні 2018/2019

    В Звіті описується стан і динаміка розвитку малого та середнього підприємництва в Україні. Зокрема проведений аналіз зайнятості, інвестиційної, експортної дільності МСП, а також банківського кредитування, діяльності ФОП і фінансових результатів. Окремий розділ містить інформацію щодо Європейської інтеграції та підтримки МСП, в тому числі на державному рівні.

Monitoring_the_Implementation_of_Ukraine’s_SME_Development_Strategy
  • Моніторинг реалізації Стратегії розвитку МСП України на 2017-2020 роки

    Даний Звіт включає аналіз стану реалізації Стратегії розвитку МСП та Плану заходів з реалізації Стратегії, рекомендації щодо подальших ініціатив та заходів, пропозиції щодо впровадження сталої системи моніторингу.

OECD_Statistics-01

Сподобалась сторінка? Поділіться важливим з Друзями:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.