fbpx

МИХАЙЛО ДУБЕНСЬКИЙ

Бізнес про Бізнес

Ми запитали підприємців, яку модель бізнесу вони визначили для себе в умовах карантину

МИХАЙЛО ДУБЕНСЬКИЙ

ТОВ Logistic Center

Михайло Дубенський, ТОВ Logistic Center-транспортно-експедиційна компанія, щл доставляє вантажі будь-якого рівня складності в 152 країни світу, має сотні партнерів. Ми відповідаємо своєю репутацією за кожне слово, за кожен кілометр.

Підприємець говорить

Михайло Дубенський, керуючий партнер компанії Logistic Center  поділився своєю думкою на тему що робити бізнесу під час карантину через #Covid19.

1. Що і як змінилось у вашій роботі під час карантину? (команда, постачальники, клієнти тощо)

Перейшли на віддалену роботу згідно з постанови Кабміну, але для нашого бізнесу це не критично, тому що звикли працювати дистанційно і раніше, ніяких перешкод не маємо, клієнти та партнери не відчувають жодних незручностей.

2. Які нові рішення та/або сервіси для роботи ви використовуєте під час карантину? (процедури, нововведення)

Більше уваги до роботи з Бітрікс24, скайп-дзвінки робимо в whatsapp – більше особливих змін не відбувається. Головними інструментами роботи залишаються електронна пошта та мобільний зв’язок.

3. Що стало б у допомозі вашому бізнесу зараз?

Зменшення податкового навантаження та податкові канікули на період карантину, спрощення звітності (наприклад повне скасування обов’язкової наявності договорів та актів виконаних робіт), спрощення валютного контролю

У центрі 15 років успіху компанії Logistic Center лежить партнерство: внутрішнє і зовнішнє (double team), яке відображає її філософію і є ключовим критерієм її діяльності.

Сподобалась сторінка? Поділіться важливим з Друзями:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.