fbpx

ЮРІЙ ПРУС

Бізнес про Бізнес

Ми запитали підприємців, яку модель бізнесу вони визначили для себе в умовах карантину

ЮРІЙ ПРУС

Засновник і власник компанії Р2Р компанії "Advance Finance Alliance (AFA)", експерт в питаннях управління капіталом і фінансів для бізнесу.

Компанія AFA заснована в 2009 році. Місія компанії – створювати надійний пасивний дохід для приватного інвестора, а також розвивати малий і середній бізнес в Україні.

 

Підприємець говорить

Юрій Прус – бізнесмен, засновник і власник Р2Р компанії “Advance Finance Alliance (AFA)”.

Лідер на ринку прямого фінансування від інвестора до позичальника в Україні. Експерт в питаннях безризикового управління капіталом і грамотному побудові фінансових відносин між людьми. Більше 10 років успішно розвиває сферу небанківського фінансування бізнесу.

AFA принципово відрізняється від будь-якої іншої фінансової структури тим, що це прямі договори, прямі фінансові відносини між людьми.

Наш інвестор – людина із заощадженнями, наш позичальник – підприємець. Основна цінність компанії – її співробітники – експерти по фінансуванню, юриспруденції та нерухомості. Завдяки простоті і прозорості системи Р2Р, а також відсутність третьої сторони, інвестор може надійно розмістити свої вільні фінансові кошти і отримувати дохід, а позичальник – отримувати зручний і швидкий кредит для розвитку бізнесу.

1. Які сервіси ви пропонуєте для малого і середнього бізнесу?

Для інвестора – отримання безризикового пасивного доходу з гарантійним забезпеченням у вигляді ліквідної нерухомості.

Для позичальника – отримання гнучкої кредитної лінії

2 В чому унікальність або особливість?

Підприємець може отримати гнучке фінансування на протязі 2-3 днів без зайвих документів і перевірок.

3. Що додали або прибрали під час карантину?

Змінили маркетингову стратегію компанії

4. Ваш прогноз на ринок фінансових послуг в мент виходу з кризи.

Щоб оживити економіку, необхідно влити грошові кошти у вигляді інвестицій в створення, перезапуск і масштабування підприємств малого і середнього бізнесу. Держава разом з банківською системою, як би нам не хотілося, цю функцію виконати не спроможні. Останнє яскраве підтвердження цьому – програма кредитування бізнесу “5-7-9”. Скористатися цією програмою було практично неможливо і до кризи. Сьогодні – тим більше. Так що доступ до ресурсу банків фактично заблокований. У сухому залишку, з одного боку в економічній системі України є величезна кількість ініціативних підприємців, які гостро потребують ресурсів, щоб створити і товари, і послуги, і робочі місця. З іншого боку, є значний капітал на руках у громадян, для якого необхідно створити привабливі і надійні інвестиційні можливості. Як об’єднати ці дві сили, здатні підняти національну економіку? У західних розвинених країнах на це питання вже є готова відповідь у вигляді сектора небанківського фінансування. Все популярнішим стає поняття “краудінвестінг”, де з одного боку – безліч громадян з грошима, а з іншого – підприємці з ідеями. Ефективна взаємодія цих двох сторін забезпечується на горизонтальному рівні посередниками – сервісними компаніями-арбітрами. Подібні компанії дозволяють малому і середньому бізнесу отримати доступ до приватних кредитів на більш вигідних і гнучких умовах, ніж пропонують банки. З іншого боку, звичайні громадяни, у яких гроші “завалялися під подушкою”, можуть спробувати себе в новій ролі інвесторів зі значно більш високим ступенем безпеки, ніж приватний позику “другові на бізнес” .Саме зараз, після пандемії COVID-19, настає то час, коли для порятунку економіки України не варто сподіватися на державу, МВФ. Самі громадяни можуть виступити ключовим інвестором і двигуном розвитку економіки. Необхідно тільки взятися за розвиток небанківського фінансового сектора і почати будувати нові горизонтальні системи залучення інвестицій.

 

Сподобалась сторінка? Поділіться важливим з Друзями:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.