fbpx

Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу

Бізнес В карантин

Підтримка Бізнесу

БІЗНЕС проти коронакризи. Бізнес радить бізнесу

Ми запитали підприємців, яку модель бізнесу вони визначили для себе в умовах карантину

Інструменти онлайн роботи

0
онлайн інструментів для бізнесу

Онлайн курси та поради

 Бізнес план: стандартизована форма бізнес плану для участі у Державній програмі “Доступні кредити 5-7-9%”

Якщо ви маєете бізнес ідею або вже розпачали свій бізнес, і бажаєте отримати фінансування, використовуйте стандартизовану форму складену за методологієї Міжнародної організації праці.

Дієвий бізнес план

Якщо ви розмірковуєте над ідеєю створення власного бізнесу, почніть з першого кроку — складіть бізнес-план. Якщо у вас вже є працюючий бізнес та ви мрієте по масштабування — перевірте, чи все у вас гаразд з показниками ефективності бізнесу.

Як відкрити власний бізнес

Мрієте про власний бізнес, але не знаєте, що і як робити? Дорожня карта допоможе пройти шлях до власної справи.

Як створити стартап 

Втомились працювати на когось і мрієте про власну справу? Тоді цей легендарний курс, що восени 2014 року читався в Стенфордському університеті, саме для вас!

Підприємництво. Власна справа в Україні

Підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку. Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Переконані, цей курс надасть вам не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе.

Побудова успішної команди

Успішна команда повинна досягати результатів, які стоять перед компанією. Це зрозуміло. Але на початку бізнесу не завжди зрозуміло, хто ж потрібен у цій команді та як налагодити роботу команди так, щоб у кожного співробітника була мотивація розкрити весь свій потенціал.

Управління командою: практичний курс

Все про те, як залучити та втримати професіоналів: стратегія й тактика.

Стратегічне мислення

Цей дистанційний курс призначений для будь-якої людини, яка замислюється про майбутнє – своє, своєї ініціативи, свого проекту, своєї організації. Він для тих, хто вже створює стратегії або має намір їх створювати; тих, хто хотів би краще підготуватися до цієї непростої задачі; тих, хто розуміє, що створення ефективних стратегій вимагає роботи над собою і своєю здатністю мислити, бачити майбутнє, розуміти контекст життя.

Лідер успішної команди

Учасники дізнаються про усі навички, якими має володіти лідер для побудови сильної команди. Коли: 27 квітня о 18:30

Фінанси зрозумілими словами

Цей практичний відеокурс дає підприємцям можливість розібратися у фінансовому обліку з нуля без складних формул. Він був створений співзасновником онлайн-сервісу з фінансового обліку для МСБ Finmap і серійним підприємцем Іваном Кауновим, щоб показати, що за горою хитромудрих фінансових термінів лежать прості і зрозумілі правила, які потрібно застосовувати для досягнення цілей бізнесу.

Відповіді на ці питання лягли в основу курсу:

  • Які типові помилки в обліку фінансів і як їх виправити?
  • Які існують основні фінансові звіти і навіщо вони?
  • Як визначити, який відсоток прибутку можна дістати з бізнесу, а який – вкласти в розвиток справи?
  • Як грамотно планувати бюджет, що таке касовий розрив, і як його уникнути?
  • Як побудувати фінансову модель?
  • Як виміряти ефективність бізнесу?

Після закінчення курсу всі слухачі отримують реальні інструменти, які можна відразу застосувати для впровадження почутого – шаблони таблиць для фінансового обліку.

Фінансовий менеджмент

Чому одні країни, підприємства або ж люди стають фінансово успішними, а інші – ні? Якими є загальні принципи управління фінансами, які визначають успіх? Що треба врахувати, маючи бізнес-ідею? Як оцінити ефективність та інвестиційну привабливість бізнесу? Якими є найсучасніші тренди розвитку фінансів?
Цей курс орієнтований на такі категорії слухачів:люди, які замислюються над відкриттям власного бізнесу, тож потребують системного бачення фінансів підприємства; нефінансові менеджери, що бажають більш системно зрозуміти роботу бізнесу, для чого вкрай важливо здобути фінансовий погляд на роботу підприємства; фінансові менеджери, які прагнуть систематизувати свої знання, віднайти певні прогалини та визначити план власного розвитку; широке коло слухачів, що цікавиться фінансовою тематикою.

Фінансове обгрунтування управлінських        рішень

Цей дистанційний курс призначений для управлінців, котрі бажають поглибити свої вміння та отримати навики швидкого аналізу фінансової інформації та прийняття рішення на її основі.

Облік та фінанси 

Існує давнє неписане правило: неможливо управляти тим, що не можеш порахувати. А тому в цьому курсі ми хочемо вас навчити, як правильно рахувати фінанси своєї компанії.

Кредит – це зло?

Якщо ви вже цікавилися темою кредитування та намагалися скористатися традиційними джерелами (книги, спеціалізовані статті, нормативні акти, кредитні договори) – ви знаєте, наскільки це непросто. Формальні, теоретично та юридично правильні визначення – надто складні для сприйняття. З них дуже важко вхопити суть прочитаного, скласти картинку. Мета цього курсу – дати простим людям – не-фінансистам розуміння суті та логіки відносин, які виникають при кредитуванні. Ми простою мовою поговоримо: навіщо кредит людині; чи є в ньому сенс.

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

Від реєстрації бізнесу до укладання договорів: цей курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність.

Юридичні аспекти бізнесу  

Курс «Юридичні аспекти бізнесу» дає розуміння правових основ ведення власної справи. Протягом курсу розглядаються типи підприємницької діяльності та їхні особливості у реєстрації, сплаті податків, поданні звітності та найму працівників.

Управління проектами

У чому полягає стратегічна роль проектів в управлінні компанією. Яке значення майстерності управління проектами для збільшення конкурентоспроможності компанії. Яке значення мають документи проекту – резюме, картки і журнал ризиків. Як планувати проект – розбиття на етапи і роботи, встановлення взаємозв’язків між роботами, оцінка тривалості робіт, необхідних для виконання ресурсів та їх вартості. Яку роль в проекті відіграють керівник проекту та його спонсор.

Безкоштовний онлайн-курс Scrum Master Fundamentals 

Онлайн-курс Scrum Master Fundamentals – це хороша основа для базового знайомства зі Scrum. Якщо ви вже працюєте з управлінням проектами, то цей курс допоможе систематизувати знання і заповнити прогалини. А новачкам допоможемо розібратися з ключовими моментами й плавно зануритися в тему Agile.

Agile власними зусиллями 

Agile власними зусиллями – це онлайн-курс самостійного вивчення різних аспектів Agile у серії коротеньких відео. 

Безкоштовний онлайн-курс Business Analysis Essentials

Курс для систематизації знань з бізнес-аналізу. У 7 лекціях курсу розглядаються ключові обов’язки й зони відповідальності бізнес-аналітиків, з якими труднощами зазвичай стикаються бізнес-аналітики і про те, як їх уникати.

Бібліотека відео уроків для дистанційного управління командою та проектами

Відео уроки для професійного розвитку під час віддаленої роботи, для управління командами та проведення онлайн-нарад.

Jira Online

Jira Online – це онлайн курс для фахівців, які знайомі з Jira від компанії Atlassian як користувач, але хотіли б розібратися як створювати проекти, налаштовувати їх, створювати Dashboards для ефективної роботи команди і будувати пошукові запити. Вартість 1500 грн.

Комунікаційні інструменти для побудови репутації 

Найкраще використати існуючі можливості для просування своєї професійної репутації, своїх продуктів чи організації можливо лише за умови розуміння базових принципів комунікації, піару, медіа відносин, створення контенту для соціальних мереж та ін.

PR-стратегія для малого бізнесу 

Ми живемо та будуємо свій бізнес у такий час, коли створити позитивний імідж будь-якого проекту чи персони можна дуже легко та швидко, залишаючи конкурентів далеко позаду. Однак, для того, щоб зруйнувати будь-чию репутацію, потрібно також доволі мало часу. Тож що робити та як бути, щоб зберегти та примножити всі свої здобутки?

Соціальне підприємництво 

Головною метою курсу “Соціальне підприємництво” є отримання учасниками сукупності знань та вмінь, необхідних для ефективного запуску власного соціального бізнесу чи участі у соціальних проектах.

Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність

Курс створений проектом ПРОМІС та студією онлайн-освіти EdEra — це частина «Школи конкурентоспроможності малого бізнесу». У курсі ви дізнаєтеся, що таке соціальне підприємництво, його основні відмінності від традиційних видів бізнесу та конкурентні переваги соціальних підприємств. Крім цього, ознайомитеся з різними типами соціальних підприємств, їхніми організаційно-правовими формами та бізнес-моделями.

Соціальний маркетинг

Цей дистанційний курс для фахівцям з маркетингу, та бізнес керівників перед якими постало завдання планування соціальних впливів, і всім тим, хто, розмірковуючи про необхідність вирішення тих чи інших соціальних проблем, хотів би зрозуміти специфіку маркетингових підходів, рішень та інструментів, що застосовуються для цього.

Сталий розвиток: нова філософія мислення

Людство стоїть на порозі Четвертої індустріальної революції. Темп змін в світі надзвичайно швидкий, ми не встигаємо адаптувати ані культури, ані стратегії, ані системи. Єдине, що люди не просто можуть, а повинні зробити вже зараз – це адаптувати свій спосіб мислення під нові реалії.

0
рекомендованих курсів
Онлайн курси та поради
Онлайн курси та поради
 Маркетинг – це просто 

Найстрашніша помилка, яку може зробити бізнес ― не приділяти уваги маркетингу. Адже саме маркетинг це те, що продає ваш продукт та приносить гроші!

 Створення маркетингової стратегії 

Маркетинг впливає не тільки на продажі, а і на операційну діяльність компанії та її стратегічний розвиток. Без нього досягнути бажаних цілей та зайняти достойне місце на обраному ринку неможливо. Тож краще з цим питанням один раз розібратися, ніж потім сто разів помилятися.

Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності

Курс познайомить Вас з рішеннями Теорії обмежень у галузі маркетингу та продажів, які відповідають за розробку і продаж Пропозиції цінності. Курс орієнтований на широку ланку керівників компаній: власників, усіх керівників з розвитку бізнесу, маркетингу, продажів та стратегічного планування. 

Папа бренду (Brand Father) by Andrii Fedoriv

Сильные бренды, которые меняют бизнес, нужны до, во время и после кризиса.
Курс направлений на підприємців, маркетологів, стартаперів. 

 Підприємець та продажі

Продажі – основа та рушійна сила будь-якого бізнесу. Приділяти мало уваги налагодженню системних продажів – помилка. Не приділяти взагалі – фатальна помилка.

Навіщо інтернет-магазину клієнтоорієнтованість?

Як інтернет-магазину втримати клієнтів і вийти на постійний прибуток.

  Створи сайт успішної електронної комерції WordPress з вірно налаштованим SEO 

Цей клас Udemy має дуже високий рейтинг та включає в себе лекції з 77 порадами WordPress, курсами електронної пошти, налаштуванням WooCommerce, порадами з SEO тощо.

Як самостійно зробити аудит сайту для прямих продажів  

Курс допоможе підвищити прибутковість сайту без збільшення бюджету на рекламу. 

 Як вивести бізнес в інтернет

Амбіційний бізнес завжди шукає нові можливості для розвитку. І якщо ви готові до серйозних змін чи вже знаходитесь на старті трансформацій, то просувати бізнес онлайн не лише можна, а й необхідно. Недарма Білл Гейтс свого часу сказав: «Якщо вашого бізнесу немає в Інтернеті, значить вас немає в бізнесі».

 Просування в YouTube

Більше 21 млн користувачів — такого розміру досягла аудиторія YouTube в Україні. А як би було чудово, щоб хоча б частина з них дізналися про ваші товар чи послугу та придбали їх. Вже уявили собі цю картину?

Google Digital Workshop

На даній платформі запропоновані онлайн-курси за категоріями: Дані й технології; Цифровий маркетинг; Розвиток кар’єри. 

 Основи веб-розробки (HTML, CSS, JAVASCRIPT)

Завжди мріяли про власний сайт, новий сайт для школи чи вашого підприємтва, але не знали, як його створити? Тоді ви перейшли за правильним посиланням!У цьому курсі ви ознайомитеся з теоретичними та практичними аспектами фронтенд-розробки та навчитесь створювати власні веб-сайти.Курс розробили BrainBasket Foundation разом зі студією онлайн-освіти EdEra. Розробка та публікація курсу стали можливими завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Експортна академія/Офіс з просування експорту України

Експортна академія створена Офісом з просування експорту спільно з провідними експертами в ключових сферах міжнародної торгівлі. Ця програма розрахована на підприємців, що починають експортувати або вже експортують, та яким необхідна спеціалізована інформація про організацію експорту «на Українській стороні».

  YouTube канал Офісу з просування експорту

На Youtube каналі розміщені відео записи семінарів, вебінарів, Export talks, практикумів, а також ініціативи SheExports. 

 Експорт, ринки ЄС та інтернаціоналізація бізнесу

Безкоштовний онлайн курс розроблений на базі матеріалів Комерційної служби США, кращих українських та міжнародних практик ведення експортної діяльності і розвитку глобального бізнесу.

  SmartExporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги до експорту в ЄС

Курс розвиває навички використання безпрецедентної кількості сучасних онлайн-інструментів для отримання аналітичної, регуляторної та маркетингової інформації, дає розуміння суті регулювань і стандартів Європейського Союзу у процесі ведення експортної діяльності. Ви зануритеся у саме серце регулювань ЄС та пов’язаних з ними інформаційних систем!

 Український культурний фонд 

Грантові програми за напрямами: 
Аналітика культури
Інноваційний культурний продукт 
Інклюзивне мистецтво
Мережі й аудиторії
Культура. Туризм. Регіони
Навчання. Обмін. Резиденції. Дебюти
Аудіовізуальне мистецтво
Знакові події
Культурні столиці України
Культура для змін

Англійська для кар’єрного зростання. Курс Прометеус

Цей курс університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови.

Курс Бізнес-англійська

Володіння бізнес-англійською стає все більш необхідним, якщо ви прагнете працювати з іноземними клієнтами та вести бізнес на справді світовому рівні.

Безкоштовні онлайн курси British Council

Безкоштовні онлайн-курси (MООС), щоб покращити свою англійську, поліпшити свої знання з цілого ряду різних предметів і спілкуватися з студентами з усього світу.

Duolingo

Застосунок для мобільних пристоїв, зручний та гнучкий спосіб вичення будь-якрї мови світу з нуля.

0
рекомендованих курсів
Почати.Бізнес 

Навчальна платформа для підприємців. Проєкт реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Польщі. 

Будуй своє 

«Будуй своє» – це програма підтримки підприємництва, створена Ощадбанком. На цій платформі можна пройти тест, щоб дізнатись, наскільки добре ви розумієтесь в бізнесі, а також вдосконалити свої знання, пройшовши курси онлайн. Знання, що підвищать ефективність твого бізнесу. Тільки практичні поради та «рецепти успіху». Досвід найкрутіших лекторів України.

EdEra

Українська платформа онлайн-освіти. Тут ви знайдете три курси, які можуть бути корисними для підприємців чи засновників стартапів. Особливістю цих курсів є залучення професіоналів, які розкривають кожну тему з різних точок зору – теоретиків та практиків.

EDUGET

Українська інноваційна платформа онлайн-освіти. Інноваційні технології платформи EDUGET допомагають отримувати знання й ділитися ними зручно й ефективно.

Coursera

Навчання від провідних університетів світу та компаній. 

 Prometheus

Різноманітні он-лайн курси України та світу.

Skvot

Онлайн-курси про базові навички креативних індустрій. Основи та софт для тих, хто бажає стартувати швидко.

Khanacademy

Он-лайн курси за академічними напрямками.

Udemy

Он-лайн курси за напрямками Бізнес, Маркетинг, ІТ.

Alison

Безкоштовні онлайн курси. Мова – англійська.

Відкритий університет майдану

ВУМ – це освітня ініціатива, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні.

E5

E5 – тренінги та курси з програмного забезпечення, бізнес-аналізу, проектного та продакт-менеджменту, а також гнучких методологій розробки.

Як отримати грант

Грантові програми — це можливість безкоштовно отримати додаткові ресурси, без яких не обійтися в реалізації проєктів або ідей. Ці ресурси не потрібно повертати, але ті, хто отримують грант, мають звітувати про їхнє використання.

  10 фільмів, які замінять вам бізнес-освіту

Ось чому підприємцю варто їх переглянути – вони допоможуть вам краще зрозуміти бізнес

0
рейтингові огляди
Онлайн курси та поради

Сподобалась сторінка? Поділіться важливим з Друзями:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp
Поділитися на email

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.