fbpx

Маркетинг соціальних мереж

Дата і час публікації
23.03.2020 15:48

Соціальні мережі швидкий та ефективний інструмент побудови знання про ваш бізнес, просуваня товарів та послуг, а також формування лояльних клієнтів. Управляти в одному місці усіма мережами можливо!

Будьте присутніми у кожній соц. мережі та у кожному аккаунті 24/7, автоматизований медіа план для усіх соц. мереж. Відстежуйте ефективність та покращуйте результати.

Будуйте та зміцнюйте аудиторію у соціальних мережах. Платформа “Все в одному” з управління ефективності соціальних мереж. Збирайте свою цільову аудиторію, залучайте вашу спільноту та вимірюйте результати вашої активності.

Створення найкращих публікацій в одному місці відразу для FB, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest. Медіа планування та спільна робота команди для створення потужних брендів.

Час трансформувати бізнес і будувати персональний бренд. Команда Fly_Academy – ми будуємо персональні бренди для наших клієнтів, на час карантину ми запустили формат онлайн-консультацій, результатом яких ви отримуєте: 1) експрес-аудит прояви в мережі: присутність/комунікація, позиціювання; 2) унікальне особиста пропозиція; 3) ваші ролі; 4) канали комунікації та рекомендації як з ними працювати; 5) ідеї для спецпроєктів і колаборацій.

 

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.