fbpx

Онлайн податкова звітність

Дата і час публікації
23.03.2020 21:28

Українські сервіси податкової звітності. Не лише зручно та безпечно, а також про прострочення платежів можна забути – вам вчасно нагадають

  • Отримання електронного цифрового підпису та сертифікатів ключів  – https://czo.gov.ua/ca-registry

Отримати електронний цифровий підпис та сертифікат ключів можна в одному з акредитованих Міністерством юстиції України кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг. Перелік за посиланням.

Eлектронний кабінет включає: податковий календар, стан розрахунків з бюджетом, листування з органами ДРС, облікові дані, пошук інформації в реєстрах ДФС, подання заяв/запитів, подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді, сплата податків (фізичним особам), перегляд даних CEA ПДВ, інші електронні сервіси.

Веб-сервіс СОТА – сервіс, що використовується для подачі електронної звітності до державних контролюючих органів за затвердженими форматами, а також для обміну електронними документами між підзвітними організаціями. Програма може використовуватись юридичними особами та фізичними особами-підприємцями.

Онлайн сервіс для створення, подання й зберігання електронної звітності для компаній та приватних підприємців на будь-якій системі оподаткування.

Сервіс Податкова звітність – безкоштовний сервіс для компаній і підприємців, що надає можливість формувати та передавати електронну звітність до контролюючих органів.

Український сервіс подання електронної звітності та продовження ЕЦП. Сервіс, зокрема включає наступні послуги: авто- і камеральна перевірка звітів, звітність ЄСВ, звітність ЄП, податкові накладні; акцизні накладні; розрахунки коригування, звіти в фіскальну службу, звіти в службу статистики, звіти в казначейство.

Taxer – онлайн-бухгалтерія для малого бізнесу. Для підприємців пропонуються послуги, які відносяться до звітності, бухгалтерії, сервісів та підтримки. Програма передбачає, подання звітності, формування бухгалтерських документів, архівування підприємницьких документів, повідомлення про зміни в системі оподаткування тощо.

Програма Арт-Звіт Pro надає можливості для оптимізації роботи на всіх етапах подання електронної звітності. Для фізичних осіб-підприємців програма включає автозаповнення та логічно-арифметичні перевірки звітності, інтеграцію з обліковими системами, повний перелік звітів, облік звітності з ПДВ, технічну підтримку.

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.