fbpx

Онлайн зустрічі

Дата і час публікації
22.03.2020 19:55

Рекомендовані інструментів для проведення зустрічей онлайн в умовах бізнес карантину

Google Hangouts  – https://hangouts.google.com/

Безкоштовне програмне забезпечення для зв’язку, розроблений Google для обміну повідомленнями, дзвінків та відеозустрічей з можливістю застосовувати під час розмови фото та інші документи.

Cisco Webex    – https://blog.webex.com/video-conferencing/cisco-webex-supporting-customers-during-this-unprecedented-time/

Cisco Webex передбачає безкоштовну 90-денну ліцензію для підприємств, яка включає підтримку до 100 учасників, дзвінки, можливості VoIP та без обмежень у часі.

 GoToMeeting   – https://blog.gotomeeting.com/coronavirus-disruptions-and-support/

GoToMeeting пропонує 3-місячне безкоштовне використання інструментів веб-конференцій, таких як GoToMeeting та GoToWebinar, що дозволяє командам співпрацювати в режимі реального часу.

  MicrosoftMeethttps://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-teams-blog/coordinate-crisis-communications-using-microsoft-teams-power/ba-p/1216715

Майкрософт пропонує нову пробну пропозицію Office 365 E1, яка передбачає можливість зустрічей, співпраці та організацію робочого процесу.

 Zoom   – https://blog.zoom.us/wordpress/2020/02/26/zoom-commitment-user-support-business-continuity-during-coronavirus-outbreak/

Zoom передбачає безкоштовну ліцензію Zoom Meeting з розширеними можливостями, яка включає відео зустрічі до 100 учасників, приватні та групові чати, онлайн-підтримку тощо.

Zoiper – https://www.zoiper.com/

VoIP інтерфейс усіх контактів клієнтів та постачальників. VoIP дзвінки для управління командами продажів. Запис усіх аудіо та відео дзвінків з текстовим декодуванням.  Єидна система управління клієнтами та постачальниками.

Join.Mehttps://www.join.me/

Join.me рішення для ефективної колоборації для швидкого розвитку бізнесу від старт-апу до великих компаній. Програма передбачає спільний доступ до екрану, онлайн-зустрічі, кооперція з командою, якісний телезв’язок, вебінарні кімнати.

 Skype   –  https://www.skype.com/

Програмне забезпечення для відеозв’язків, з можливістю ділитися екранами комп’ютерів учасників розмови. Одночасно у безкоштовній версії до дзвінка можуть приєднатись до 20 осіб.

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.