fbpx

Оптимізація процесів прийняття рішень

Дата і час публікації
23.03.2020 17:42

Тисячі компаній покращили показники ефективності завдяки онлайн продуктам оптимізації процесів

Online запис та ведення бізнесу. Пакет інструментів включає: журнал записів, календар, керування послугами/працівниками/розкладом, інстументи для запису, клієнти, статистика та повідомлення.

Програмне забезпечення для веб і мобільних пристроїв, призначене за методологією agile оптимізовано управляти бізнес процесами.

Lucidchart – це візуальний робочий простір, який пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та сотні шаблонів, що допомагає вашим командам працювати зі складними системами, процесами та ідеями. Розширюйте свої перспективи, перетворюйте в системи діаграм будьщо – ідеї, інформацію, та процеси від операційних до виробничих.

Програмний продукт для управління проектами за системою agile. Легкий спосіб управління процессами, створення маршрутних карт ведення бізнесу, планування, формування звітності в один клік.

Досягайте більших результатів разом. Confluence -це робочий простір для вашої команди, де знання кожного у поєднанні з ефективною співпрацею допомогають досягати швидко поставлених результатів та бізнес цілей.

Зрузний серсвіс організації дистанційної роботи персоналу.

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.