fbpx

Управління бізнес процесами CRM

Дата і час публікації
23.03.2020 18:14

Зробіть крок на зустріч технології управління процесами з існуючими та потенційними клієнтами вашого бізнесу. Окрім цього ви будете мати ясне уявлення про якість роботи персоналу та враховувати усі показники у вашій стратегії підприємця. Оволодіти тхнологією легше на самому старті вашої справи.

Комплексна система автоматизаціїслужб виробництва та доставки їжі, кафе, ресторанів та барів. Лише $3 на місяць за одного співробітника. Безкоштовно на час карантину + 3 місяці та безкоштовна допомога з наповненням.

CRM + ERP інтегровані сервіси оркім АТ та платіжних систем, включають Нову Пошту.

Українська компанія займається телефонізацією бізнесу та обліком клієнтів. IP-телефонія, CRM-система, кол центр, SMS-розсилки, Crypto Streampbx.

Рішення для управління і контролю ТМЦ в процесі виробництва.

CRM система для підтримки клієнтів, продажів та залучення клієнтів.

Nimble топ рейтингова CRM для малого бізнесу. Смарт система, яка самостійно будує процеси вашого підприємтсва для Office365 та G Suite команд.

CRM-програма для продажів. Лідогенерація, сортування продажів в єдиному місці.

Маректинг та продажі з фінансовими результатами. Створення потужного бренду, лідогенерація, автоматизовані воронки продажу, ефективні продажі та масштабування бізнесу. Англомовний продукт. Рекомендований для експорту.

Salesforce – інтегрована CRM платформа, що дає кожному напрямку бізнесу, у тому числі продажі, маркетинг, фінанси, послуги, єдиний та спільний профіль по кожному клієнту. Англомовний продукт. Рекомендований для експорту. Росьйськомовний офіс підтримки та роботи з клієнтами.

Усі інструменти для успішних продажів. Продажі та маркентинг – два в одному. Дозволяє МСП та відділам продажів збирати та систематизувати інформацію про клієнтів, управляти нею та підвищувати рівень продуктовності підприємства то росту продажів.

*дані ресурси наведені у якості прикладу та не несуть рекламних цілей.

**маєте якісний продукт власної національної розробки – надсилайте нам інформацію і ми додамо до загального списку. 

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.