fbpx

Управління командою та проектами

Дата і час публікації
23.03.2020 05:14

Саме зараз настав час управляти персоналом та проектами в одному місці, ефективно та дистанційно

Eкосистема хмарних продуктів для командного управління ризиками.

Структурно LIGA360 складається зі спільного для всіх користувачів одного підприємства простору, який має корисний для компанії інформаційний блок, низку функцій та персональних робочих місць для кожної ролі з відповідним набором продуктів (наприклад, керівника, юриста, бухгалтера, піарника або кадровика тощо).

У LIGA360 увійшли: Інформаційно-правові системи (ІПС), Система аналізу судових рішень‎ Verdictum, система перевірки та моніторингу контрагентів ContrAgent, сервіс моніторингу реєстраційних дій SMS Маяк, сервіс моніторингу Semantrum, сервіс звітності  Report, а також професійні медіа-ресурси компанії.

Програмне забезпечення для веб і мобільних пристроїв, призначене для спільної роботи команди над проектами за методологією agile. Asana – це платформа управління роботи бізнес команд для ефективного зростання бізнесу вцілому.

Система управління проектами та організація роботи персоналу. Trello – це інструмент ефективної співпраці та досягнення більших результатів роботи. Дошки, списки та картки допоможуть організувати ваші проекти у легкий, гнучкий, гейміфікований спосіб с елементами постійних винагород та мотивацій.

Програма, яка об’єднує команду під час віддаленої роботи. Slack, там де робота виконується. Slack колобораційний хаб, де поєднані потрібні люди та необхідна інформація, що допоможе кожному виконувати свою роботу. Створення каналів комунікації в команді за проектами, задачами тощо зі збереженням усіх даних, файлів, документів. Інтгерація сервісів, з якими працює ваш бізнес.

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.