fbpx

Управління коштами

Дата і час публікації
23.03.2020 18:33

Знати, що відбувається з коштами вашого бізнесу вкрай важливо

Фінансовий онлайн сервіс контролю витрат компанії.

Український онлайн-сервіс для фінансового обліку малого і середнього бізнесу. Інструмент створений, щоб дати можливість підприємцям бачити стан свого бізнесу без MBA з фінансів та інвестування часу у вивчення 1C. Усього 3 кнопки – дохід, витрати та переказ, і звітність у 3 кліки як на долоні: звіти з прибутку / збитків, cashflow, дебіторської та кредиторської заборгованості, активів і пасивів компанії, з окремих проектів. Зараз, в турбулентний час, коли кожна копійчина на рахунку, сервіс пропонує знижку 10% за промокодом smecovid до кінця травня. Приймайте рішення в бізнесі на підставі цифр, а не інтуїції.

Що дозволяє сервіс:

  1. Знати, скільки бізнес заробляє як в цілому, так і в окремих проектах (в разі проектного бізнесу).
  2. Аналізувати та оптимізувати витрати на підставі даних.
  3. Налаштовувати доступи співробітникам так, щоб вони вносили дані замість вас, а загальну картину бачили тільки ви. За рахунок спеціальної системи різні співробітники можуть бачити тільки ту інформацію, до якої їм наданий доступ.
  4. Знати оборот компанії і суму надходжень на рахунок.
  5. Подивитися, хто з клієнтів скільки вам ще повинен доплатити за виконану роботу, і скільки повинні віддати ви.
  6. Уникати касових розривів за допомогою платіжного календаря. Для цього все, що необхідно зробити – внести всі планові надходження і виплати в журнал, а платіжний календар підкаже, коли і скільки грошей буде на рахунку.

Ті, хто хоче вивільнити ще більше часу для розвитку компанії, можуть вибрати послугу “фінанси під ключ” – ведення обліку фінансовим фахівцем компанії Finmap.

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.