fbpx

Залучення спільнокоштів

Дата і час публікації
23.03.2020 18:28

Коли ваш бізнес знаходиться на ранній стадії зрілості, одним з доцільних інструментів залучення коштів є краудфандинг або краудсорсинг. Або ви маєте супер ідею – у такий спосіб ви зможете швидко профінансувати власний старт-ап

Kickstarter існує для втілення у життя креативних проектів. Кампанії на Kickstarter перетворюють ідеї у реальність за рахунок залучення коштів від тих, кому сподобається ідея вашого проекту або продукту. Англомовний ресурс.

Краудфандинг іновацій в технологіях та дизайні, програми підтримки розробників та стартапів з ведення бізнесу. Англомовний продукт.

Європейська краудфандингова платформа. Ulule надає можливість креативним, інноваційним та взаємозалежним проектам залучати кошти, тестувати ідеї, формуватти та зрощувати свою цільову аудиторію. Англомовний продукт.

Спільнокошт – це твій вклад в розвиток сильного і відкритого суспільства, де ти можеш зібрати гроші на проект. Знайди стартовий капітал для соціального бізнесу, гроші на розробку винаходу, зйомку фільму та інше.

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.