fbpx
Культура. Туризм. Регіони

Навчальна сторінка для подавачів 2021 програмного року

Лого партнерів

Про програму КульТуРег

Програма має на меті посилити культурно-туристичну привабливість регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів.

У 2021 році програма «Культура. Туризм. Регіони» реалізується Українським культурним фондом спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), Офісом розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (SME.DO), Державним агентством розвитку туризму.

Цілі програми «Культура. Туризм. Регіони»:

  • розвиток культурно-пізнавального (внутрішнього) туризму регіону через залучення туристів у місцеву культуру та їх взаємодією з культурним життям мешканців регіону;
  • підтримка якісних інноваційних культурних продуктів, привабливих для туристів та залучення до споживання культурного продукту нових аудиторій;
  • стимулювання розвитку кроссекторальних партнерств та підтримка конкурентоспроможних проектів, потенційно привабливих для залучення недержавних інвестицій та здатних до сталого розвитку. 
Лоти програми:
 

Інформаційні матеріали

Ознайомтесь із програмним вебінаром від Українського Культурного Фонду, що містить головні інформацію для заявників 2021 року

 

Завантажте каталог проектів, що були підтримані у 2020 році. У цьому альбомі-каталозі Ви не тільки зможете побачити, які проекти були підтримані, але і ознайомитись із думками партнерів, учасників та менторів проекту.

Каталог містить фото високої яксоті і має розмір 126 Мб у форматі PDF, і через розмір доступний тільки для завантаження (веб-перегляд не підтримується).

Запрошуємо Вас переглянути вебінар від 4 січня 2020 року, який вже зібрав понад 4500 переглядів на сторінці Асоціації гостинності України

5 кроків для успішної подачі заявки

Крок 1

Уважно вивчіть умови програми та правила подачі проектів на сторінці Українського культурного фонду.

Перейти на сторінку програми на сайті УКФ

Пройдіть короткий навчальний курс “Грановий менеджмент від УКФ”, щоб дізнатись про усі “фішки” та секрети підготовки успішних заявок та реалізації проектів.

Крок 2

Крок 3

Пройдіть короткий навчальний курс Офісу розвитку МСП із підготовки ефективних бізнес-планів
Відтворити відео

Переглянути усі відео курсу одним плейлистом – https://bit.ly/579Course

Завантажити шаблон, інструкцію та посібники – https://bit.ly/579BP-v2

Не забутьте підписатись на канал “Від Знань до Грошей” на Youtube – там Вас очікують нові відео та поради експертів!

У коментарях під відео можна задавати запитання експертам, і ставити Лайк відео чи іншим коментарям 🙂

Дізнайтесь про усі секрети, труднощі та кращі практики реалізації пілотних проектів у 2020 році від менторів програми.

 

Крок 4

Крок 5

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.