fbpx

АгроФорум «AgroPro: Сила в кооперації»

Дата та час події
30/10/2019 06:00
Тривалість
01/11/2019
Вартість
безкоштовно за умови реєстрації http://bit.ly/2P8JpLC
Для кого
Вже є бізнес
АгроФорум «AgroPro: Сила в кооперації»

«Сила в кооперації» – основна тема заходу. До участі запрошуються власники та топ-менеджери малих і середніх підприємств агросектору, сфери виробництва і переробки, торгівлі, послуг та інших галузей економіки.
«Сільськогосподарська кооперація може стати основою для розвитку малого бізнесу та підприємництва у селах, а значить — створити умови для процвітання сільських громад та реформування аграрного сектору», – переконані організатори та експерти заходу.
Відтак аграрний форум покликаний допомогти підприємцям зрозуміти переваги цього ефективного механізму забезпечення конкурентоспроможності малих та середніх товаровиробників.
Завдання заходу:
– ознайомити МСП з можливостями та необхідністю створення сільськогосподарських кооперативів;
– представити досвід створення кооперативів в Україні, а саме – в Запорізькому і сусідніх регіонах;
– підвищити фінансову грамотність агровиробників;
– презентувати ефективні методи спільного використання новітніх технологічних засобів ведення сільського господарства (точне землеробство, електронна карта полів, GPS-технології).
Формат форуму передбачає пленарну частину за участю авторитетних українських і міжнародних експертів, візити до кооперативів області.
Для участі у ІІІ Форумі «AgroPro»: сила в кооперації» необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/92903239008355 не пізніше 28 жовтня 2019 року.

Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, основаним на базі Запорізької торгово-промислової палати, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

За підтримки EBRD – Activities conducted by Business Information Support Centres

Організатор
Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Запоріжжі, заснований на базі Запорізької торгово-промислової палати.
Персональна сторінка
Телефон
Місце проведення
Козак-Палац Вул. Перемоги 70б, Запоріжжя, 69000

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.