fbpx

Форум “Бізнес кейс-стаді: Київ”

Дата та час події
01/10/2019 07:30
Тривалість
03.10.2019 - 8-30
Тип події
Вартість
Безкоштовно за умови попередньої реєстрації http://bit.ly/2HgdB2x
Для кого
Вже є бізнес
Форум “Бізнес кейс-стаді: Київ”

Теорія, підкріплена практикою, запам’ятовується найкраще.

На форумі ви отримаєте можливість навчитися вирішувати конкретні задачі. Це допоможе правильно оцінювати ризики та знаходити найефективніші рішення для вашого бізнесу.

Під час роботи над реальними бізнес-задачами учасників під керівництвом професійних фасилітаторів ви зможете генерувати креативні ідеї, винаходити кардинально інші підходи, вирішувати навіть найскладніші бізнес-головоломки.

Приєднуйтеся, щоб зарядитися новими ідеями та отримати сучасні інструменти для ефективного ведення бізнесу!

Для кого?
– Для власників та керівників малого/середнього бізнесу.

Що можна отримати?
– потренінгувати стратегічне мислення та обмінятися досвідом у вирішенні проблемних питань.
– здобути інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.
– налагодити контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.

Якщо ви хочете, щоб бізнес-задачу вашої компанії розглянули під час форуму – заповніть форму за посиланням http://bit.ly/2HgdB2x або зверніться до менеджера заходу.

Умови участі: безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами.

Програма реалізовується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу www.eu4business.eu/uk/ukraine.

Організатор
Організаторами Форуму є Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати.
Персональна сторінка
Телефон
Місце проведення
2 жовтня 2019, 9:30-17:30 - м. Київ, вул. Мічуріна, 54, Regent Hill; 3 жовтня 2019, 09:00-16:00 - м. Київ, виїзні «Історії успіху» на підприємствах: вул. Пшенична, 8, «Промкабель Електрика», вул. Тростянецька 4/2, «This is Пивбар»

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.