fbpx

Конференція “Жінки в бізнесі”

Дата та час події
26/11/2019 07:00
Тривалість
18:00
Тип події
Вартість
Безкоштовно за умов попередньої реєстрації
Для кого
Вже є бізнес
Конференція “Жінки в бізнесі”

Запрошуємо жінок-підприємців, топ менеджерів, власниць та співвласниць бізнесу, що працюють у сфері малого і середнього бізнесу взяти участь в конференції «Жінки в бізнесі», що проходитиме в Миколаєві 27 листопада 2019 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.
Організатор конференції – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв
Конференція надасть можливість озвучити проблеми, з якими стикаються жінки в бізнесі, а також знайти шляхи їх вирішення, обміняться досвід та кращими практиками вирішення найбільш актуальних проблем в розвитку жіночого підприємництва.

В рамках конференції передбачається обговорення ділової культури жіночого підприємництва, знайомство з найкращими практиками, прийомами та техніками вирішення оперативних проблем та стратегічних задач, а також знайомство між собою активних учасниць жіночого бізнесу, що дозволить в подальшому створити регіональну асоціацію ділових жінок Півдня України.

Унікальна work & life balance подія, де успішні жінки різних професій поділяться власним досвідом підприємництва, створення бізнесу, професійного та особистого росту. Ми об’єднаємо на одному майданчику бізнес-леді, ТОП-менеджерів, письменниць, дизайнерів, стилістів, рестораторок та бізнес-леді з різних індустрій для створення мотивуючої атмосфери нетворкінгу та народження надихаючих ідей.
Жіноче підприємництво вже стало стійким трендом практично у всіх сферах бізнесу. Бізнес-леді успішні сьогодні не тільки в торгівлі і сфері послуг, але й в сферах інновацій, високих технологій, креативних індустрій. Конференція присвячена різним питанням, що сприяють розвитку бізнесу та подолання труднощів, з якими стикаються “Жінки в бізнесі”.

 

Організатор
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв
Телефон
Місце проведення
м. Миколаїв, вул. Спортивна, 2. Ресторан Daily Sport.

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.