fbpx

Місяць податкової грамотності

Дата та час події
25/01/2021 11:00
Тривалість
Протягом місяця
Тип події
Вартість
Безкоштовно
Для кого
Бажаєш відкрити власну справу
Місяць податкової грамотності

Податкова звітність — важливий та відповідальний період у діяльності підприємця. 

Саме тому “Офісу розвитку МСП”  разом з Наталією Нараєвською та партнерами проводить “Місяць податкової грамотності” та дає знання про ведення бізнесу з точки зору податкового права в Україні.

 

“Протягом місяця майбутні та діючі підприємці отримають роз’яснення у публікаціях та зможуть прийняти участь у вебінарах, підвищити свою податкову обізнаність, знайти відповіді на питання та попередити можливі помилки і штрафи”, говорить Наталія Нараєвська, випускниця програми GNR.Next для лідерів соціальних змін від “Бізнес-школи МІМ”, засновниця проекту “Податкова грамотність”, керівник проектів податкової практики АО “Клочков та партнери”.

 

Основна увага буде зосереджена на таких темах: 

 

  1. Відкриття бізнесу. Податковий інструктаж: з чого почати? Які системи оподаткування існують, переваги та особливості кожної з них, з ким і кому можна працювати, які податки та збори необхідно сплачувати?
  2. Типові помилки в роботі підприємців з точки зору працівника податкової. На основі практики та аналізу актів перевірок буде надано інформацію про основні порушення підприємців за які накладають штраф.
  3. Зміни в податковому законодавстві у зв’язку з карантином. Для зменшення податкового тиску на бізнес було прийнято низку законів: мораторій на перевірки, звільнення від сплати податків, перенесення строків та інше.
  4. РРО для підприємців в 2021 році. Особливості застосування касових апаратів, відповідальність, типові порушення, кого звільнено від касових апаратів?

 

Також буде проведено два практичні вебінари, де буде блок “запитання-відповідь”.

Ви можете поставити запитання консультанту завчасно або під час вебінару.

Слідкуйте за новинами на сторінці “Офісу розвитку МСП”.

Інформація про доступ на вебінар буде повідомлена додатково. 

 

Дати проведення вебінарів: 

10.02.2021 (19:00-20:00)

26.02.2021 (19:00-20:00)

 

Вебінари проводить Ірина Нараєвська — податковий адвокат, спеціалізація досудове врегулювання податкових спорів, експертка з 14-м досвідом в податковому праві, партнерка АО “Клочков та партнери”. Громадська діячка, з 2020 року — член громадської ради при Міністерстві фінансів України.

 

“Всі активності проєкту “Місяць податкової грамотності” проводяться безкоштовно з метою підвищення фінансової грамотності громадян, які бажають стати підприємцями або вже діють”, – Ксенія Савченко, консультантка з розвитку інфраструктури МСП та бізнес-послуг.

 

Проєкт “Місяць податкової грамотності” є продовженням співпраці в межах підписаного меморандуму між “Офісом розвитку МСП” при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та ГО “Яскраві вчинки”.

 

Медіапартнер: delo.ua

Організатор
Офіс розвитку МСП

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.