fbpx

Практикум для консультантів

Дата та час події
04/10/2019 07:30
Тривалість
18:30
Тип події
Вартість
Безкоштовно за умови попередньої реєстрації http://bit.ly/2kP6FBJ
Для кого
Вже є бізнес
Практикум для консультантів

Сфера консалтингу в Україні сьогодні демонструє позитивну динаміку зростання і розвитку. Основний продукт в консалтинговому бізнесі – це досвід.

Власне, практикум в рамках форуму «Бізнес кейс-стаді» стане можливістю для учасників набути практичний досвід у сфері консультування, отримати дієві інструменти оцінки бізнесу та вміння формувати маркетинговий план консалтингової компанії.

Для кого?
– Власників та керівників малого/середнього бізнесу.
– Захід буде корисний професійним консультантам. Області консультування можуть бути найрізноманітнішими: стратегія, маркетинг, IT-технології, операційний консалтинг, організаційний консалтинг, управління фінансами, управління якістю, ресурсо-енергоефективність, охорона навколишнього середовища, інженерне проектування, архітектура і дизайн тощо.

Умови участі у заході: безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Для учасників передбачені перерви на каву та обід.

Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

Організатор
Центри інформаційної підтримки бізнесу, засновані на базі Клубу Ділових Людей Україна, Вінницького клубу ділових людей та Київської торгово-промислової палати
Персональна сторінка
Телефон
Місце проведення
м. Вінниця, вул. Театральна 24, Паста-Бар "Тамеро"

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.