fbpx

Регіональний марафон «AQUAFARMING-2020»

Дата та час події
08/12/2020 10:00
Тип події
Вартість
Безкоштовно
Для кого
Бажаєш відкрити власну справу
Регіональний марафон «AQUAFARMING-2020»

08 грудня стартує Регіональний марафон «AQUAFARMING-2020» (Миколаїв-Запоріжжя-Одеса). Спільна 3-денна конференція-марафон організована Центрами інформаційної підтримки бізнесу у Миколаєві, Запоріжжі та Одесі, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

До участі в заході запрошуються власники та управлінці бізнесу сектору водного фермерства, а також підприємці, зацікавлені у відкритті бізнесу в галузі аквакультури.

Захід відбудеться в рамках щорічного засідання європейської морської спільноти European Maritime Day (EMD) 🇪🇺. Під час конференції ми обговоримо стан, перспективи та можливості розвитку галузі аквакультури в Україні. Учасники заходу дізнаються, що потрібно зробити для відродження масштабного водного фермерства, які причини слабкого прогресу та ключові проблеми розвитку галузі, а також разом з експертами накреслять шляхи їх вирішення.

Практичні компоненти конференції:

  • Інтерактивна економіко-географічна карта можливостей водного фермерства півдня України AQUAMAP, що допоможе обрати місце для створення акваферми та визначити аквакультури, придатні для вирощування на обраному водному об’єкті.
  • Аналітичне дослідження «Аквафармінг в Україні. Стан та перспективи».
  • Готовий чек-ліст з відкриття та запуску акваферми в Україні, включаючи порядок, способи подання та одержання необхідних дозвільних документів.
  • Практичні поради від найбільший гравців ринку аквакультури в Україні.
  • Готові технічні рішення щодо проектування та експлуатації УЗВ.
  • Рекомендації щодо обладнання та технологій вирощування аквакультур.
  • Профільна аналітика та актуальна інформація ринку рибної продукції та аквакультур, що дозволить підприємцям бути в курсі щодо можливостей росту та розвитку їх бізнесу.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Вартість участі покриває Європейський Союз у рамках ініціативи EU4Business.

Під час конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, а також послідовний переклад.

Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

Детальніше:

tel.: +38 (067) 821 13 43; email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua
tel.: +38 (050) 484 11 97; email: zaporizhzhia@bisc.org.ua
tel.: +38 (067) 484 82 26 email: odesa@bisc.org.ua

Організатор
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Одеса, створений на базі ОРТПП, в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business
Персональна сторінка
Телефон
Місце проведення
Україна, м. Одеса, вул. Базарна 47

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.