fbpx

Конференція “Перспективи розвитку бджільництва”

Дата та час події
30/10/2019 06:00
Вартість
безкоштовно за умови реєстрації http://bit.ly/2W4IEVx
Для кого
Вже є бізнес
Конференція “Перспективи розвитку бджільництва”

Одноденний семінар для керівників та представників МСП у галузі бджільництва.

Теми: матководство, апітерапія, створення кооперативів, особливості експорту продукції та ін.

На заході планується висвітлення та обговорення найбільш актуальних питань з тематики бджільництва, а саме матководство, використання продуктів бджільництва в народній медицині (апітерапія), зелений туризм в поєднанні з бджільництвом та створення кооперативів з бджільництва.

Hозвиток бджільництва – важливий чинник економічного розвитку Кіровоградщини. Популярність меду зумовлена тим, що споживачі надають перевагу натуральним підсолоджувачам, шукаючи здорові альтернативи рафінованому цукру. Популярною нішею для меду є тренд органічної продукції. Окрім того, споживачі зацікавлені в продуктах з новими смаками. На провідних європейських медових ринках зростає популярність монофлорних сортів меду з акації, конюшини, ялиці, сосни.
Мета заходу: допомогти бджолярам області та їх об’єднанням підвищити ефективність діяльності, познайомити їх з перспективними технологіями. На конференції також будуть обговорюватися питання підвищення рентабельності та формування доданої вартості у бджільництві.
Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням https://form.jotformeu.com/92653353223353
Участь безкоштовна. Учасники отримають роздаткові матеріали. Під час конференції передбачені легкий сніданок, кава-перерви, обід.

Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Кропивницькому, заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

За підтримки EBRD – Activities conducted by Business Information Support Centres

Організатор
Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Кропивницькому, заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.
Персональна сторінка
Телефон
Місце проведення
Кіровоградська Регіональна Торгово-Промислова Палата вул. Преображенська, 79-А, Кропивницкий, 25022

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.