fbpx

Щорічна агроконференція “AgroDay 2019”

Дата та час події
24/11/2019 06:00
Вартість
безкоштовно за умови попередньої реєстрації http://bit.ly/2Pd0SCD
Для кого
Вже є бізнес
Щорічна агроконференція “AgroDay 2019”

Модуль 2

Формат заходу полягає в обміні делегаціями агропромислового сектору двох регіонів: Дніпропетровського та Кіровоградського.

В основі лежить надання практичної інформації МСБ, обговорення проблем і перспектив запровадження сучасних технологій підтримки сільгоспвиробників.

В цьому контексті важливо надати практичну інформацію аграріям регіону щодо наявних механізмів державної, фінансової та інституційної підтримки галузі, проінформувати щодо того які кроки треба робити фермерам вже в листопаді і як досягненню їх мети сприятимуть посухостійкі та імунні сорти рослин, препарати швидкої дії, технології точного живлення та захисту рослин для оптимізації використання добрив і препаратів тощо.

Попередня реєстрація за посиланням обов’язкова: https://form.jotformeu.com/92792845222362

Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу у м. Кропивницькому, заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

За підтримки EBRD – Activities conducted by Business Information Support Centres

Організатор
Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Кропивницькому, заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.
Персональна сторінка
Місце проведення
Кіровоградська Регіональна Торгово-Промислова Палата вул. Преображенська, 79-А, Кропивницкий, 25022

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.