fbpx

Synergy for Change

Дата та час події
28/04/2021 14:00
Тривалість
1 година
Вартість
Безкоштовно
Для кого
Бажаєш відкрити власну справу
Synergy for Change

 

 

 

 

 

 

 

 

28 квітня 2021 року розпочинається набір заявок на грантовий конкурс для стартапів та соціальних підприємств Synergy for Change.

 


Фонд Synergy for Change є соціальною складовою Synergy Universe, першої екосистеми з фандрейзингу в Україні. Основна місія групи компаній: створити синергію між представниками бізнесу, громадськістю та врядування через фандрейзинг. Компанія надає консультаційні та освітні послуги щодо диверсифікації джерел доходів через комплексний фандрейзинг, нарощування потенціалу, розвиток бізнесу, громадських організацій та покращення роботи об’єднаних територіальних громад.

 


 

28 квітня 2021 року – брифінг у УКМЦ про програму.

Запрошуємо на брифінг за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 829 0869 6972 Код доступу: 676932

 

28 квітня – 23 травня 2021 – прийом грантових заявок.

6 травня, 13 травня о 16:00 на фейсбук-сторінці Synergy Universe – вебінари з роз’яснення умов грантової програми.

24 травня – 30 травня – відбір грантових заявок для презентації проєктів.

3 червня – онлайн-пітчинг відібраних проєктів.

10 червня – оголошення переможців грантового конкурсу.

11- 20 червня – узгодження і підписання угод на надання грантової підтримки для переможців.

21 червня – 21 вересня – надання підтримки.

 

В рамках проведення грантового конкурсу Synergy for Change буде визначено 3 переможці, які отримають ваучер від 4000 до 10000€. Фінансова допомога надається на безповоротній основі. Перевага надається таким напрямкам: медицина, health care, e-commerce, сталі екологічні рішення, аграрні інновації, громадська безпека та соціальна згуртованість, відповідальне споживання, ІТ, готельний та ресторанний бізнес, сфера розваг та відпочинку. Ваучер можна використати на будь-які послуги групи компаній Synergy Universe, такі як: консультаційні або освітні послуги, менторська підтримка з грантових можливостей. Тривалість і кількість консультацій не обмежена, визначається за домовленістю, у відповідності до суми гранту.

 

❗️❗️❗️Останній термін подання заявок 23 травня 2021 року. Посилання на аплікаційну форму для подання заявки та пакет документів буде розміщено 28 квітня 2021 року на сторінці Synergy Universe.

 

ЗАЯВКИ ОЦІНЮВАТИМУТЬСЯ ЗА ТАКИМИ КРИТЕРІЯМИ: реалістичність проєктів і їх відповідність глобальним цілям сталого розвитку ООН; наявність досвіду в сфері; TRL 2-8(для інновацій); юридична форма (підприємства та організації різної форми власності (ГО, БО, БФ, ФОП, ТОВ); наявність команди або спеціалістів/робітників; інноваційність проєкту.

 

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ: Офіс розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO, Клуб Сталого Бізнесу, Портал для підприємців, Громадський простір.

 

ПИТАННЯ І КОНСУЛЬТАЦІЇ

6 травня, 13 травня о 16:00 на фейсбук сторінці Synergy Universe будуть проведені вебінари з роз’яснення умов грантової програми. Зареєструватись на вебінари – https://forms.gle/Rqf5KkuQhkQg3bhz9.

 

Контактна особа: Анна Павленко, synergy.d.consulting@gmail.com

Організатор
Synergy Universe

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.