fbpx

Тренінг «Практичне подолання конфліктів в бізнесі»

Дата та час події
10/12/2019 07:00
Тривалість
18:00
Тип події
Вартість
2450 грн
Для кого
Вже є бізнес
Тренінг «Практичне подолання конфліктів в бізнесі»

11-12 грудня в Миколаєві, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відбудеться тренінг «Практичне подолання конфліктів в бізнесі». До участі в заході запрошуються представники малого, середнього бізнесу всіх галузей Півдня України, власники, керівники та спеціалісти з менеджменту, маркетингу, продажів.

Тренінг «Практичне подолання конфліктів в бізнесі» – це дводенний інтерактивний курс, націлений на опанування набору навичок і чітких покрокових практичних стратегій для вирішення конфліктів, які підходять для всіх сторін конфлікту. Також, даний тренінг дозволить учасникам оволодіти основними інструментами ефективного вирішення конфліктів, що дозволить максимально збільшити якість Вашого спілкування.

За 2 дні навчання Ви:
1. Вивчите стратегію і тактику управління конфліктами в організаціях.
2. Освоїте рольові моделі, ефективні при врегулюванні конфліктів між підлеглими, в колективі, між структурними підрозділами організації.
3. Отримаєте практичні навички управління людьми в умовах конфліктної взаємодії.
Курс спеціально розроблено для набуття практичних навичок подолання конфліктів у бізнес середовищі та складається із двох навчальних днів.

Організатор тренінгу – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.
Вартість навчального курсу з врахуванням її часткової компенсації в рамках ініціативи EU4Business становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.
Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників

Організатор
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв
Телефон
Місце проведення
54000, вулиця Спортивна, 2, Миколаїв, Ресторан Daily Sport

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.