fbpx

Тренінг «Успішні продажі: тактика та практика»

Дата та час події
12/11/2019 07:00
Тривалість
18:00
Тип події
Вартість
2450 грн
Для кого
Вже є бізнес
Тренінг «Успішні продажі: тактика та практика»

13-14 листопада в Миколаєві, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відбудеться тренінг «УСПІШНІ ПРОДАЖІ: ТАКТИКА ТА ПРАКТИКА». До участі в заході запрошуються представники малого, середнього бізнесу всіх галузей Півдня України, власники, керівники та спеціалісти з менеджменту, маркетингу, продажів.

Тренінг «УСПІШНІ ПРОДАЖІ: ТАКТИКА ТА ПРАКТИКА» – це дводенний інтерактивний курс, націлений на опанування навичок комунікації, їх удосконалення, для того щоб щоденні ділові контакти з покупцями, партнерами, співробітниками стали ефективними і результативними, а також сприяли налагодженню і встановлення довгострокового і взаємовигідного співробітництва.

За 2 дні навчання Ви:
1. Отримаєте арсенал працюючих технік, а також їх багаторазове відпрацювання в практичних вправах.
2. Навчитеся передовим технологіям продажів і взаємодії з клієнтами.

урс спеціально розроблено для набуття та закріплення навичок, що дозволить відразу застосувати отриманий досвід для збільшення продажів продуктів і послуг Вашої компанії та складається із двох навчальних днів.

Організатор тренінгу – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Вартість навчального курсу з врахуванням її часткової компенсації в рамках ініціативи EU4Business становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.

Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників

 

Організатор
Центр інфоормаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв
Телефон
Місце проведення
м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9, ресторан Старгород

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.