fbpx

ВонаМоже: як жінки розвивають IT-сферу в Україні?

Дата та час події
12/03/2021 18:30
Тривалість
1 година
Тип події
Вартість
безкоштовно
Для кого
Бажаєш відкрити власну справу
ВонаМоже: як жінки розвивають IT-сферу в Україні?

Цікавить, як інноваційні менеджерки, стартаперки та експертки з розробок нових технологій розвивають IT-напрямок в Україні та налагоджують співпрацю із Кремнієвою долиною?

 

Тоді приєднуйтеся до віртуального чату, де ми обговоримо особливості розвитку технологічних екосистем, щоб дізнатися чому Україна має неабиякі шанси стати IT-хабом №1 у світі, та яку роль в цьому відіграють жінки.

Про свій досвід в IT розкажуть:

  • Євгенія Клепа — виконавча директорка 1991 Open Data Incubator, амбасадорка напрямку IT-стартапів WTECH Ukraine, adviser стартапів і лекторка у бізнес-школах KSE та IIB; бере активну участь у розробці технологічної екосистеми України. Співзасновниця Urban Space 500, експертка із корпоративної соціальної відповідальності.
  •  Євгенія Беспалова — співзасновниця та стратегиня у We_Challenge, компанії із інноваційних трансформацій. Організаторка найбільшого європейського ІТ-змагання DEV Challenge. Засновниця Ukrainian Bridge та спікерка TEDx.
  • Наталія Веремєєва — директорка TechUkraine, членкиня Наглядової Ради Київ ІТ Кластеру, у минулому організаторка та модераторка двох клубів директорів ІТ-компаній, а пізніше — СЕО та Голова Наглядової Ради Київ ІТ Кластеру. Наталя працює у сфері ІТ з 2008 року і має суттєвий досвід у сфері побудови спільнот.

 

Дискусія відбудеться українською мовою.

Приєднуйтеся до стрімів на YouTube каналі “Власна справа” (http://bit.ly/3b7QxTd ) або на Facebook-сторінці Американського дому

Дата: 12 березня о 18:30.

 

Захід є частиною серії дискусій про роль і здобутки жінок в різних сферах та є спільною ініціативою Інституту партнерства та сталого розвитку та Американського дому.

Модераторка дискусії — Дар’я Мустафіна http://bit.ly/2OjajlM, засновниця та керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку, Академії для жінок-підприємиць, спільноти жінок, які надихають Inspiring Women.

Більше інтерв’ю з жінками, які рухають свої галузі, можна переглянути на YouTube каналі “Власна Справа” (http://bit.ly/3b7QxTd) , а також на сторінках Інституту партнерства та сталого розвитку та Inspiring Women у Фейсбук.

Організатор
Інститут партнерства та сталого розвитку
Персональна сторінка
E-mail
Телефон

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.