fbpx

Хмарні рішення для управління ризиками та пошуку нових можливостей

Дата і час публікації
07.04.2020 21:51

Для  для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи вкрай важливо працювати з ризиками, їх оцінкою та формуванням довгострокових стратегій розвитку, диверсифікації бізнес моделей

Українська продуктова IT-компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала LIGA360 – екосистему хмарних рішень для  для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об’єднати команди, які працюють віддалено. Також LIGA360 доповнилась низкою спеціальних рішень для управління ризиками та пошуку нових можливостей.

LIGA360 оперативно виявляє та попереджає про ризики та можливості для бізнесу, допомагає обговорювати їх в команді, оперативно узгоджувати та приймати рішення навіть дистанційно. Доступ до LIGA360 отримують усі співробітники компанії, яка користується хоча б одним з продуктів ЛІГА:ЗАКОН – це допомагає залучити команду до прийняття рішень в умовах віддаленої роботи. Вся інформація, що надходить користувачам LIGA360, персоналізована як під потреби окремих членів команди, так і всього бізнесу.

Структурно LIGA360 складається зі спільного для всіх користувачів одного підприємства простору, який має корисний для компанії інформаційний блок, низку функцій та персональних робочих місць для кожної ролі з відповідним набором продуктів (наприклад, керівника, юриста, бухгалтера, піарника або кадровика тощо).

У LIGA360 увійшли: Інформаційно-правові системи (ІПС), Система аналізу судових рішень‎ Verdictum, система перевірки та моніторингу контрагентів ContrAgent, сервіс моніторингу реєстраційних дій SMS Маяк, сервіс моніторингу Semantrum, сервіс звітності  Report, а також професійні медіа-ресурси компанії.

LIGA360 – це комплексне рішення з інформаційно-аналітичних продуктів та сервісів ЛІГА:ЗАКОН, яке легко адаптується під потреби великого бізнесу та малих підприємців, а також держустанов та професійних об’єднань. Для кожного з цих сегментів передбачена окрема продуктова та цінова пропозиція, яка формується залежно від необхідного для роботи кожної ролі функціоналу.

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.