fbpx

Офіс розвитку МСП

Офіс розвитку МСП – є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, що утворений з метою сприяння виконанню завдань, визначених планом заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 292.
Офіс розвитку МСП працює за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проекту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.
З наказом про утворення Офісу розвитку МСП можна ознайомитися (https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v1500731-18)

Місія Офісу – формування системи підтримки МСП шляхом покращення доступу до інформації, фінансування, розвитку інфраструктури та популяризації культури підприємництва в Україні.

Завдання Офісу розвитку МСП – підготовка пропозицій щодо покращення доступу малого і середнього бізнесу до інформації, навчання та фінансування через розроблення цільових програм підтримки, створення єдиного інформаційного порталу, а також організація та розвиток мережі центрів підтримки підприємництва на регіональному та місцевому рівнях.

Поставлені завдання реалізуються шляхом залучення широкого кола зацікавлених організацій, установ, проєктів міжнародної технічної допомоги, бізнес-об’єднань, метою яких є розвиток та популяризація підприємництва в Україні.

Аналітичні документи про стан малого і середнього підприємництва в Україні до підготовки яких команда Офісу розвитку МСП брала участь завантажили на державний інформаційний портал для підприємців https://sme.gov.ua/analitychni-materialy/


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.