fbpx

Рада бізнес-омбудсмена допомагає

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Консультації
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Рада бізнес-омбудсмена
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво, Сільське господарство, Транспорт, Інформаційні технології (ІТ), Розвиток бізнес-середовища
Рада бізнес-омбудсмена допомагає

Про що?

Якщо ви стикнулися з недобросовісною поведінкою державного органу або держпідприємства, подавайте скаргу – Рада бізнес-омбудсмена може допомогти. Незалежно, конфіденційно та безкоштовно.

Рада бізнес-омбудсмена – це незалежний консультативно-дорадчий орган, створений за участю ЄБРР, ОЕСР, провідних українських бізнес-асоціацій та Уряду.

Для кого?

Юридичні особи та фізичні особи, підприємницький інтерес яких порушено. Незалежно від розміру бізнесу, країни походження капіталу та галузі економіки.

Для чого?

  • Боротися з неправомірними діями з боку державних органів
  • Вирішувати системні проблеми бізнесу
  • Створювати культуру прозорої та підзвітної державної служби
  • Підвищувати інвестиційну привабливість України

Що потрібно?

Перевірити, чи відповідає звернення вимогам Регламенту. Подати скаргу онлайн. Коротко викласти суть справи та додати документи, що підтверджують порушення. Безкоштовно.

Що ти можеш отримати?

Ми проведемо розслідування, заслухаємо позиції бізнесу та держоргану. Якщо законні інтереси підприємця порушено, використаємо всі інструменти з нашого арсеналу, щоб припинити неправомірні дії держслубовців.

За роки роботи в Україні ми опрацювали 7000 кейсів та допомогли підприємцям повернути 18 млрд. грн. Сподіваємося, що зможемо допомогти і вам.

До коли?

На постійній основі, починаючи з 15 травня 2015 року


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.