fbpx

COVID-19 Бізнес-клініки відкриті для підприємців

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
30/09/2021
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Консультації
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
GIZ
Сфера діяльності
Послуги, Торгівля
COVID-19 Бізнес-клініки відкриті для підприємців

Про що?

За підтримки ЄС та уряду Німеччини GIZ запуcкає COVID-19 Бізнес-клініки, щоб допомогти українським малим і середнім підприємствам (МСП) відреагувати на напружені економічні умови, викликані пандемією COVID-19. Для реалізації цієї ініціативи ЄС та уряд Німеччини виділяє понад 10 млн. гривень. Бізнес-клініки працюють на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ), створених в рамках EU4Business, і надають підприємцям ряд переважно безплатних онлайн-послуг, таких як:

  • Короткі індивідуальні та групові консультації;
  • Вебінари, тренінги та форуми;
  • Ваучери на глибинні бізнес-консультації.

Кожна з Бізнес-клінік має регіональну спеціалізацію. Однак учасники з усіх куточків України можуть скористатися цією підтримкою, незалежно від їхнього місця розташування чи розташування обраної Бізнес-клініки, оскільки більшість послуг надається в онлайн-режимі. До участі запрошуються МСП з різних секторів, включно з фізичними особами-підприємцями (ФОП).

Для кого?

Запрошуються представники малих і середніх компаній з різних галузей.

Що потрібно?

Підприємцям потрібно вибрати формат послуг, який їх цікавить, і зв’язатися з певною клінікою.

Перелік COVID-19 Бізнес-клінік із зазначенням необхідних контактних даних розміщений на сайті GIZ

Що ти можеш отримати?

Консультації будуть зосереджені на питаннях бізнес-стратегії, маркетингу, інновацій, діджиталізації, експорту та доступних програм підтримки бізнесу з боку влади та різноманітних організацій. Крім того, окремі заявники, які пройшли відбір, отримають ваучер на 30 000 грн для поглибленого консультування. Це означає, що експерти працюватимуть з тією чи іншою компанією індивідуально для вирішення її конкретних завдань та підвищення продуктивності.

Перші COVID-19 Бізнес-клініки в Івано-Франківську, Харкові, Вінниці, Дніпрі, Чернігові та Миколаєві вже надають підтримку українським підприємцям.

До коли?

До вересня 2021 року

Де знайти детальну інформацію?

GIZ

Крім цього..

COVID-19 Бізнес-клініки – ініціатива в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується GIZ. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.