fbpx

Creative Accelerator

Тип допомоги
Бюджетні програми
Термін дії
2021-02-28
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Навчання
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Український культурний фонд
Сфера діяльності
Послуги
Creative Accelerator

Про що?

«Creative accelerator» — комплексна програма, що реалізується УКФ у партнерстві з Британською радою в Україні та Офісом розвитку малого та середнього підприємництва. В Українському культурному Фонді ця програма реалізується у рамках інституційної програми «Бізнес-янголи» та фандрейзингової стратегії УКФ.

Для кого?

Програма Creative Accelerator призначена для грантоотримувачів УКФ-2020, які прагнуть надалі дослідити комерційний потенціал проєкту, реалізований у 2020 році за підтримки УКФ (9 конкурсних програм: “Аналітика культури”, “Інклюзивне мистецтво”, “Знакові події”, “Мережі й аудиторії”, “Культура. Туризм. Регіони”, “Культура для змін”, “Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти”, “Інноваційний культурний продукт”, “Аудіовізуальне мистецтво”) та розвивати його на сталій основі.

Для чого?

Метою програми є розвиток та підтримка сталості проектів, підтриманих УКФ, шляхом навчання створенню нових бізнес-моделей та сприяння встановленню партнерств у сфері культури та креативних індустрій.

Що потрібно?

Заповнити аплікаційну анкету за посиланням:

Що ти можеш отримати?

Програма складатиметься з наступних етапів:

I. Відбір учасників Програми серед грантоотримувачів Українського культурного фонду – 2020 за допомогою онлайн аплікаційної форми (до 20 учасників) (січень-березень 2021)

II. Менторська підтримка учасників програми від представників Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (квітень-травень 2021)

III. Проведення триденного тренінгу за методологією Creative Enterprise Programme, розробленої Британською Радою спільно з британською агенцією з інновацій Nesta (червень-липень 2021)

IV. Нетворкінг (вересень 2021)

До коли?

Термін подачі аплікаційної анкети :

26.01.2021 – 28.02.2021

Де знайти детальну інформацію?

УКФ

Крім цього..

Партнерами програми є:

Британська Рада

Офіс розвитку малого та середнього підприємництва (SME.DO)

 


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.