fbpx

Доступні кредити соціальним підприємствам зі сходу України. Western NIS Enterprise Fund

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
2020-08-31
Територія програми
Донецька обл., Луганська обл.
Вид допомоги
Поворотна фінансова допомога (кредитні програми)
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Western NIS Enterprise Fund в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»
Сфера діяльності
Послуги
Доступні кредити соціальним підприємствам зі сходу України. Western NIS Enterprise Fund

Про що?

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголошує прийом заявок на кредитування під низькі відсотки для соціальних підприємств зі Сходу України. Новий проєкт WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств Східної України» має розмір 100 000 доларів США та впроваджується завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами контракту з Western NIS Enterprise Fund в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Для кого?

До розгляду будуть братися заявки від соціальних підприємств з Донецької та Луганської областей, які є прибутковими, і термін діяльності яких перевищує 12 місяців.

Що потрібно?

Заповнити аплікаційну форму на сайті.

Що ти можеш отримати?

Розмір кредиту для одного підприємства складатиме 10 000 – 40 000 доларів США у гривневому еквіваленті. Відсоткова ставка – 5% річних, що є найнижчою ставкою для підприємців в Україні. Кредити видаватимуться терміном 6-36 місяців, і після повернення, вивільнені ресурси будуть використані для нових кредитів.

До коли?

Прийом заявок триватиме з 22 липня по 31 серпня 2020 року. Після закінчення прийому, заявки будуть розглянуті та у партнерстві з Ощадбанком буде видано від 3 до 5 кредитів під низькі відсотки для соціальних підприємств зі сходу України.

Де знайти детальну інформацію?

Western NIS Enterprise Fund

Василь Назарук, керівник програми соціального інвестування WNISEF (vnazaruk@wnisef.org )

Крім цього..

Організація пропонує консультації в процесі заповнення аплікаційної форми і таблиці грошових потоків. Таким чином, надіславши заявку заздалегідь, ви зможете отримати зворотній зв’язок і доопрацювати аплікаційну форму до 31 серпня 2020 року.


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.