fbpx

Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів

Тип допомоги
Бюджетні програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Компенсація
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Банки партнери Програми
Сфера діяльності
Сільське господарство
Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів

Про що?

Часткова компенсація відсоткової ставки за залученими у гривні банківськими кредитами для суб’єктів господарювання агропромислового комплексу. Підтримка надається в межах коштів бюджетної програми Мінекономіки “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”.

Для кого?

  • Суб’єкти господарювання агропромислового комплексу – юридичі особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності
  • Фізичні особи – підприємці

які:

  • провадять діяльність у галузях тваринництва та використали кредитні кошти для покриття поточних витрат та витрат капітального (інвестиційного) характеру, пов’язаних із провадженням діяльності у галузі тваринництва, або які провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва);
  • не мають порушених справ про банкрутство, яких не визнано банкрутами, що не перебувають на стадії ліквідації;
  • не мають прострочену більш як шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Для чого?

Компенсації підлягають відсоткові ставки за:

  • короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат;
  • середньостроковими і довгостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення, а також для будівництва і реконструкції виробничих об’єктів (у тому числі сховищ для зберігання овочів, фруктів та ягід).

Що потрібно?

Для отримання компенсації за укладеними кредитними договорами позичальники подають щороку одному із уповноважених банків заявку на участь у конкурсі за встановленою Мінекономіки формою та згоду про надання уповноваженим банком Мінекономіки інформації, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною уповноваженим банком.

Що ти можеш отримати?

Компенсація надається позичальникам за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами (поновлювальними та непоновлювальними, крім овердрафтів (контокорентних кредитів) у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, зменшених на 5 відсоткових пунктів.

Де знайти детальну інформацію?

https://bit.ly/2yU3S0X (постанова Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300) 

Детальні умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Додаткову інформацію можна отримати у контактних осіб за посиланням https://bit.ly/2ZZnFqZ.


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.