fbpx

Грантова програма «Жити на рівних»

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
2021-03-09
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Грант
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло»
Сфера діяльності
Послуги, Розвиток бізнес-середовища
Грантова програма «Жити на рівних»

Про що?

БО «Фонд родини Нечитайло», запускає грантову програму для соціальних підприємців, які працюють в інтересах людей з інвалідністю.

В рамках трирічної грантової програми Фонд пропонує: фінансову підтримку основної діяльності (на впровадження послуг, нового продукту) у вигляді гранту на суму від 300 до 700 тис. грн., а також нефінансову підтримку, яка може включати: консультації експертів та менторство, стажування та навчання за обраною тематикою, оцінювання соціального ефекту проєкту (оцінка impact-складової), промоцію та ін.

Для кого?

  • для  неприбуткових установ та організацій (зареєстрованих як благодійні організації, громадські об’єднання тощо), діяльність яких пов’язана з тематикою конкурсу;
  • для суб’єктів підприємництва (зареєстрованих як підприємства, господарські товариства, фізичні особи – підприємці тощо), які працюють як соціальне підприємство.

Для чого?

Пріоритетні напрями підтримки:

  • Раннє втручання для попередження інвалідності дітей, зменшення ступеня тяжкості інвалідності та попередження інституалізації дітей (скринінг порушень розвитку, комплексна допомога та супровід фахівців).
  • Соціальна та трудова реабілітація людей з інвалідністю (творчі майстерні, створення робочих місць, навчання, дозвілля тощо).
  • Усунення обмежень життєдіяльності осіб з інвалідністю (розвиток транспортних послуг для маломобільних груп, полегшення доступу до технологій, освіти, підвищення доступності середовища тощо).
  • Організація догляду для осіб з інвалідністю (організація денного перебування, послуга підтриманого проживання тощо).
  • Розвиток реабілітаційних послуг та заходів (впровадження інноваційних практик та послуг з комплексної реабілітації, ефективність яких доведено).

Що потрібно?

Концепції проєктів приймаються в електронному форматі (загрузити форму) на адресу se@nechytailo.fund

Що ти можеш отримати?

Грант на суму від 300 до 700 тис. грн., а також нефінансову підтримку, яка може включати: консультації експертів та менторство, стажування та навчання за обраною тематикою, оцінювання соціального ефекту проєкту (оцінка impact-складової), промоцію та ін.

До коли?

Прийом концепцій проєктів починається з 16 лютого 2021 р., та буде тривати по 9 березня 2021 р. Розгляд повних проєктних пропозицій: до 8 квітня 2021 р.

Де знайти детальну інформацію?

 inclusion.tilda.ws.

Крім цього..

Благодійна організація «Фонд родини Нечитайло» більше 5 років реалізує системні проєкти, спрямовані на підтримку людей з інвалідністю. Зокрема, Фонд заснував онлайн-бібліотеку книг шрифтом Брайля та видав 63 твори для незрячих дітей. У партнерстві з Інститутом очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова Фонд реалізував в Південних областях України інноваційний проєкт по запобіганню дитячій сліпоті внаслідок ретинопатії недоношених. За сприяння Черкаської ОДА розвинув послугу соціальних перевезень в Черкаській області, започаткував гончарну майстерню як метод трудової реабілітації. Одним зі стратегічних напрямків роботи Фонду є розвиток соціальних підприємств та ініціатив, які працюють в інтересах людей з інвалідністю та їх близького кола.


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.