fbpx

Гранти на підтримку МСП, якими володіють та керують жінки. Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ)

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
2020-07-30
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Безповоротна фінансова допомога
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
«Кімонікс Інтернешнл Інк.»
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Інформаційні технології (ІТ), Розвиток бізнес-середовища
Гранти на підтримку МСП, якими володіють та керують жінки. Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ)

Про що?

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки від українських малих та середніх підприємств (МСП), якими керують і володіють жінки, що бажають розширити свій діючий бізнес.

Метою Програми КЕУ є заохочення створення бізнес-стартапів і діяльності МСП, підвищення конкуренції на внутрішньому ринку України та підтримка конкурентоспроможності українських підприємств на зовнішніх ринках.

Для кого?

  • Малих та середніх підприємств (юридичних осіб, фізичних-осіб підприємців, товариств з обмеженою відповідальністю тощо), якими керують і володіють жінки

Для чого?

Заходи з розширення бізнесу можуть бути спрямовані на підвищення продуктивності та збільшення виробництва, вихід на зовнішні ринки, розширення асортименту продукції, підвищення ефективності бізнесу завдяки запровадженню інноваційних та ІТ-рішень тощо.

Заявниці повинні надати факти, які підтверджують та демонструють потенціал для збільшення продажів та/або залучення інвестицій в результаті запропонованої грантової діяльності. Найкраще, якщо для обґрунтування прогнозів очікуваних результатів запропонованої грантової діяльності заявниці нададуть аналітичні документи, наприклад, перспективи ринків, аналізи ринків, стратегії розвитку бізнесу тощо.

Що потрібно?

Заявниці повинні подавати Грантову заявку (Додаток А), Деталізований бюджет гранту (Додаток B), використовуючи шаблони, що надаються. Процес подання заявок складатиметься з одного етапу.

Документи необхідні для подання заявки:

  • Грантова заявка (Додаток A);
  • Деталізований бюджет гранту (Додаток B);
  • Свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • Повноваження/регулюючі нормативні положення (Додаток C);
  • Необхідні засвідчення (Додаток D).

Що ти можеш отримати?

Очікується, що сума кожної грантової угоди без внеску грантоотримувачки становитиме орієнтовно 300 000 грн.

До коли?

Грантові заявки приймаються на розгляд лише протягом наступних раундів. Заявки, подані поза періодами вказаних раундів, не розглядатимуться.

Раунд Відкриття Закриття
1 02 січня 2020 31 січня 2020
2 01 березня 2020 31 березня 2020
3 01 травня 2020 31 травня 2020
4 01 липня 2020 31 липня 2020

Де знайти детальну інформацію?

http://bit.ly/37n2Dm4

Будь ласка, надсилайте всі запитання щодо цього запиту на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-009» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявницям зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Крім цього..

Внесок Грантоотримувачки

Цим запитом на подання грантової заявки вимагається внесок грантоотримувачки у розмірі щонайменше 25% від загального бюджету грантової діяльності.

Внесок грантоотримувачки – це спосіб заохочення успішного завершення діяльності грантоотримувачкою.


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.