fbpx

IMP³rove Academy ініціатива Консорціуму EEN-Ukraine

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Консультації
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
EEN-Ukraine
Сфера діяльності
Послуги, Торгівля, Інформаційні технології (ІТ)
IMP³rove Academy ініціатива Консорціуму EEN-Ukraine

Про що?

Використайте час сповільнення бізнес-відносин через пандемію коронавірусу з користю для Вашої компанії!

Запрошуються українські компанії взяти участь у фаховій ініціативі з оцінки і покращення ефективності інноваційної діяльності Вашого підприємства. Дана ініціатива належить EEN-Ukraine Консорціуму та підтримана Європейською Комісією.

Для проведення роботи буде залучена інтерактивна європейська платформа IMP³ROVE Academy, де буде згенеровано Звіт аналізу роботи Вашої компанії та надані рекомендації. Наприкінці Ви матимете змогу отримати Сертифікат участі у програмі, що відповідає європейським вимогам зі стандартизації (CEN TS 16555-1 та CEN Workshop Agreement CWA 15899).

Для кого?

Для участі українська компанія/підприємство має відповідати наступним критеріям:

  • має бути зареєстроване в Україні;
  • не перебувти у процесі ліквідації та банкрутства.

Бажано, щоб:

  • діяльність компанії складала не менше 3 років;
  • загальна кількість працівників підприємства становила не менше 5 осіб;
  • уповноважений представник від компанії володів англійською мовою на рівні, що дозволить заповнити онлайн опитник

Для чого?

Для оцінки рівня розвитку підприємства та отримання спеціалізованого звіту та сертифікату від Європейської академії з управління інноваціями – IMP³rove Academy.

Звіт містить оцінку рівня інноваційного розвитку підприємства на базисі якого можна отримати спеціалізовані консультації щодо оптимізації процесів менеджменту для поліпшення показників діяльності компанії. Порівняльний аналіз охоплює зіставлення діяльності підприємства з найкращою європейською практикою у профільному сегменті, використовуючи сучасний інструмент оцінки управління підприємством –  Benchmarking.

Що потрібно?

Участь безкоштовна, але потребує попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.do/fNsEG

Реєстрація може бути завершена достроково за досягненням максимальної кількості учасників

Що ти можеш отримати?

Завдяки започаткованій ініціативі, українська компанія має можливість звернутись до представника ЕЕN–Ukraine Консорціуму для отримання та використання сучасного аналітичного інструменту – Benchmarking (процес пошуку стандартного чи еталонного економічно ефективнішого підприємства-конкурента з метою порівняння із власним та переймання його найкращих методів роботи). Отримана інформація надасть можливість досліджувати та оцінювати компанію глибше, порівнювати з кращими підприємствами у своїй профільній галузі та отримувати консультаційні поради щодо вдосконалення методів праці.

Для інтернет-компаній є спеціальний  інструмент -IMP³rove Digital Innovation Quotient, який дозволить оцінити та розвинути цифрові інноваційні можливості.

Де знайти детальну інформацію?

Якщо виникнуть питання, будь ласка, звертайтесь за тел. +380936217191 та надсилайте повідомлення на E-mail: oksana.urc@gmail.com.

 


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.