fbpx

Конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств в окремих районах та містах Донецької, Луганської та Запорізької областей. Подовжено термін прийому заявок

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
2020-09-20
Територія програми
Донецька обл., Луганська обл., Запорізька обл.
Вид допомоги
Безповоротна фінансова допомога
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Програма ООН із відновлення та розбудови миру
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво, Транспорт
Конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств в окремих районах та містах Донецької, Луганської та Запорізької областей. Подовжено термін прийому заявок

Про що?

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря. З метою системного та сталого розвитку пріоритетних секторів економіки цільових регіонів та створення нових робочих місць, грантова підтримка надаватиметься для реалізації таких бізнес-проєктів.

Для кого?

і) Фізичні особи, які є повнолітніми, дієздатними та правоздатними громадянами України та постійно проживають на відповідних цільових територіях

іі) товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

ііі) селянські (фермерські) господарства (СГ)

iv) сімейні фермерські господарства (СФГ)

v) приватні підприємства (ПП)

НЕ можуть претендувати на отримання гранту: 1) одночасно особи, які перебувають між собою у родинних зв’язках. У такому разі грант може бути надано лише одному члену родини; 2) особи та їх родичі, які отримували фінансування на започаткування, відновлення чи розвиток бізнесу від Програми ООН із відновлення та розбудови миру чи інших проєктів міжнародної технічної допомоги впродовж останніх 12 місяців.

Для чого?

Метою програми є створення, відновлення та посилення ділової активності ММСП у ключових секторах економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

З метою системного та сталого розвитку пріоритетних секторів економіки цільових регіонів, грантова підтримка надаватиметься для реалізації бізнес-проектів:

ЛОТ 1. Для підтримки бізнес-проєктів у підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей, грантова підтримка надаватиметься для діяльності в таких секторах: 1)            Виготовлення кераміки і гончарних виробів, посуду, сувенірної продукції тощо; 2) Виробництво текстильної продукції та одягу, виготовлення та ремонт швейних виробів; 3) Підтримка індустрії гостинності (індустрія краси та здоров’я підтримуватись не буде); 4) Виробництво харчових продуктів; 5) Виробництво зернових та олійних культур; 6) Виробництво яловичини та коров’ячого молока; 7) Виробництво м’яса домашньої птиці та яєць .

ЛОТ 2. Для підтримки бізнес-проєктів в окремих районах Запорізької області (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький) та в Мангушському, Волноваському і Нікольському районах і місті Маріуполь Донецької області грантова підтримка надаватиметься для діяльності в таких секторах: 1) Виробництво устаткування та інжинірингові послуги; 2) Виробництво текстильної продукції та одягу; 3) Підтримка індустрії гостинності (індустрія краси та здоров’я підтримуватись не буде); 4) Виробництво харчових продуктів; 5) Виробництво зернових та олійних культур; 6) Виробництво яловичини та коров’ячого молока; 7) Виробництво овочів та фруктів .

ЛОТ 3. Для реалізації бізнес-проєктів зі створення нових робочих місць підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький).

Можна подати лише ОДНУ заявку на один із трьох ЛОТів.

Що потрібно?

Для участі в конкурсі бажаючі повинні заповнити заявку ЛИШЕ українською мовою і з необхідними додатками подати її ВИКЛЮЧНО через онлайн систему прийому заявок за посиланням www.grant.ccc-tck.org.ua.

Що ти можеш отримати?

Максимальна сума одного гранту на реалізацію одного бізнес-проєкту становить:

  • за ЛОТами 1, 2: до 210,000 грн. (але не більше 6,500 євро в гривневому еквіваленті за курсом НБУ на дату подачі аплікаційної форми);
  • за ЛОТом 3:
  • до 250,000 грн. за умови створення не менше 4-х нових робочих місць (підприємець та не менше трьох найманих робітників) протягом реалізації̈ бізнес-плану;
  • до 200,000 грн. за умови створення не менше 3-х нових робочих місць (підприємець та не менше двох найманих робітників) протягом реалізації̈ бізнес-плану;
  • до 150,000 грн. зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 2-х нових робочих місць (підприємець та один найманий робітник);
  • до 100,000 грн. буде виділено для підприємців, які створюватимуть 1 нове робоче місце (власне, сам підприємець, якщо він/вона не зареєстровані як підприємці до подання заявки на конкурс).

До коли?

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 20 вересня 2020 року.

Неповні заявки, та заявки, що надійшли пізніше встановленого терміну, будуть автоматично відхилені.

Де знайти детальну інформацію?

Для отримання додаткової інформації щодо умов конкурсу та процедури подачі заявок запрошуємо звертатися до Творчого центру ТЦК електронною поштою info@ccc.kiev.ua, або за телефоном 0 (800) 406 411 з 10:00 до 18:00 в робочі дні.

Детальна інформація про конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-планів та інструкція з подачі онлайн заявки розміщені в Посібнику з підготовки та подання заявок на участь у конкурсі грантів на сайті ТЦК www.ccc-tck.org.ua, на окремому сайті грантової програми www.ccc.kiev.ua (у розділі «Конкурс 4») та на сторінці в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/ccc.creative.centre.

Творчий центр ТЦК

UNDP


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.