fbpx

Програма часткового відшкодування процентних ставок за кредитами для суб’єктів малого і середнього підприємництва м.Києва. Фонд розвитку підприємництва

Тип допомоги
Бюджетні програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Київська обл., м.Київ обл.
Вид допомоги
Кредит
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Банки-партнери Програми
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво, Транспорт, Інформаційні технології (ІТ), Розвиток бізнес-середовища
Програма часткового відшкодування процентних ставок за кредитами для суб’єктів малого і середнього підприємництва м.Києва. Фонд розвитку підприємництва

Про що?

Програма часткового відшкодування процентних ставок за кредитами для суб’єктів малого і середнього підприємництва м.Києва. З  метою зменшення негативного впливу на малий та середній бізнес на період карантину на території місті Києва, міська влада відновлює співпрацю з Фондом розвитку підприємництва (колишнім Німецько-українським фондом). Завдяки чому  підприємці  міста Києва зможуть отримувати фінансування на реалізацію своїх інвестиційних проектів на досить доступних умовах на рівні 13 % річних. В свою чергу Київською міською владою на фінансово-кредитну підтримку в міському бюджеті у 2020 році передбачено 7 млн грн. За рахунок цих коштів для київських підприємців компенсуватиметься 50 % номінальної відсоткової ставки, що встановлюється кредитним договором. Тож,  завдяки такій співпраці для кінцевого позичальника відсоткова ставка становитиме 6,5 %.

Для кого?

Позичальниками можуть бути суб’єкти господарювання – резиденти України, що зареєстровані в місті Києві,  виробничі потужності яких розміщені повністю або частково на території міста Києва або Київської області та які підпадають під визначення суб’єктів малого або середнього підприємництва згідно з положеннями Господарського кодексу України.

Всі види діяльності (переробна промисловість, торгівля, готельно-ресторанний бізнес, будівництво, телекомунікації, тощо), окрім: виробництва алкоголю, тютюнових виробів, вибухових речовин, зброї, фінансової та страхової діяльності,  програмування, азартних ігор, тощо.

Для чого?

Цільове призначення кредитів, у рамках напрямів основної діяльності позичальника  відповідно до КВЕД 2010:

  • Придбання устаткування, обладнання та інших основних засобів виробничого призначення.
  • Модернізація технологічного процесу виробництва або основних засобів (машин, обладнання тощо) для розширення діючого або створення нового виробництва, зниження собівартості;
  • Придбання, будівництво або реконструкцію приміщень, необхідних для розширення діючого або створення нового виробництва.
  • Впровадження енергозберігаючих проектів та проектів, спрямованих на зменшення енергозатрат.
  • Впровадження «зелених технологій» виробництва.
  • Поповнення обігових коштів (кредит тільки за кошти банків-партнерів)

Що потрібно?

Для отримання фінансово-кредитної підтримки підприємець:

Вивчає критерії, визначені рішенням Київської міської ради від 21.09.2017 № 46/3053 «Про затвердження Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві» (зі змінами та доповненнями).

Подає до банку-партнера свій кредитний проєкт.

У разі відповідності вимогам банку щодо кредитування та визначеним критеріям отримує фінансово-кредитну підтримку від міської влади.

Що ти можеш отримати?

Компенсацію відсоткової ставки за кредитом та фінансування на реалізацію своїх інвестиційних проектів

Де знайти детальну інформацію?

Фонд розвитку підприємництва

Офіційний портал Києва

ПроКредитбанк

Укргазбанк

Мегабанк

Ощадбанк

Кредитвестбанк

Кредобанк

Банк Львів

Piraeus Bank

Крім цього..

Позичальник зобов’язаний профінансувати не менше 20 % вартості об’єкту кредитування.

 


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.