fbpx

Програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва Тернопільщини. Фонд розвитку підприємництва

Тип допомоги
Банківські програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Тернопільська обл.
Вид допомоги
Кредит
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Банки-партнери Програми
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля
Програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва Тернопільщини. Фонд розвитку підприємництва

Про що?

Тернопільська обласна державна адміністрація (далі – Тернопільська ОДА) спільно з Фондом розвитку підприємництва (далі – ФРП) на виконання Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Тернопільської області на 2016-2020 роки запровадили Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва (далі – Програма).

Здешевлення відсоткових ставок у відповідності до умов Програми надаватиметься МСП Тернопільської області у вигляді компенсації 50% від номінальної відсоткової ставки за кредитами, наданими банками-партнерами ФРП.

Мета програми – покращити доступ МСП Тернопільської області до фінансових ресурсів за рахунок зниження рівня відсоткової ставки на 50%.

Компенсації відсоткових ставок МСП надаватимуться в рамках кредитних програм ФРП, що фінансуються за рахунок його капіталу, позик від Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку KfW та ініціативи Європейського Союзу EU4Business, спрямованої на компенсацію валютних збитків за кредитами МСП.

Для кого?

Позичальниками можуть бути суб’єкти господарювання – резиденти України, що зареєстровані в Тернопільській області, виробничі потужності яких розміщені на території області та які підпадають під визначення суб’єктів малого або середнього підприємництва згідно з положеннями Господарського кодексу України, зокрема:

  • суб’єкти малого підприємництва – середня кількість працівників не перевищує 50 осіб, річний дохід не перевищує 10 млн євро;
  • суб’єкти середнього підприємництва – середня кількість працівників становить від 50 до 250 осіб, річний дохід не перевищує 50 млн євро.

Для чого?

Призначення кредиту:

  • Придбання;
  • Модернізація обладнання
  • Реконструкція приміщень

Що потрібно?

Звернутись до Банка-Партнера Програми

Що ти можеш отримати?

Фінансування на реалізацію проектів.

Де знайти детальну інформацію?

Фонд розвитку підприємництва

Прокредитбанк

Укргазбанк

Ощадбанк

Кредитвестбанк

Кредобанк

Банк Львів


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.