fbpx

Програма для кредитування малих та середніх підприємств спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), що спрямована на підтримку впровадження Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) України з Європейським союзом (ЄС)

Тип допомоги
Банківські програми
Термін дії
2021-12-30
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Поворотна фінансова допомога (кредитні програми)
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
АТ "УКРЕКСІМБАНК"
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво, Сільське господарство, Транспорт, Інформаційні технології (ІТ)
Програма для кредитування малих та середніх підприємств спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), що спрямована на підтримку впровадження Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) України з Європейським союзом (ЄС)

Про що?

АТ «Укрексімбанк» та Європейський банк реконструкції та розвитку уклали Кредитну угоду на суму для реалізації Програми кредитування мікро, малих та середніх підприємств, що спрямована на підтримку Угоди про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі України з ЄС (ПВЗВТ). Програма підтримується за рахунок фінансування Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

Для кого?

Резидент України

Приватна форма власності

Річний товарообіг не більше еквівалент 50 млн.євро та валюту балансу не більше еквівалент 43 млн.євро (і не належить до групи компаній з товарообігом понад екв. 50 млн. євро та валютою балансу понад екв. 43 млн. євро)

кількість співробітників не більше 249

відсутність у переліку осіб, неприйнятних для ЄБРР

наявність усіх необхідних схвалень та дозволів та відповідність вимогам українського чинного законодавства в сфері охорони навколишнього середовища, соціального законодавства та законодавства в сфері охорони праці та техніки безпеки, відповідність кредитним процедурам АТ «Укрексімбанк»

Для чого?

Інвестиційних проектів, які відповідають критеріям

фінансова життєздатність

місце реалізації – територія України

відповідність чинному законодавству України, включаючи законодавство в сфері охорони навколишнього середовища, охорони праці та здоров’я, трудовому законодавству та нормативним положенням і стандартам, що діють в Україні;

відповідність принаймні одній директиві ЄС, яка застосовується відповідно до ПВЗВТ

закупівлі у рамках субпроектів здійснюються рамках відповідно до комерційної практики, чинних принципів та правил закупівлі товарів та послуг, що фінансуються ЄБРР

Що потрібно?

Детальна інформація за телефоном 0-800-50-44-50

Що ти можешь отримати?

До 3,0 млн.євро Субкредиту (еквівалент грн. по курсу НБУ)

Де знайти детальну інформацію?

Укрексімбанк


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.