fbpx

Програма InnovFin – фінансування інноваційних проєктів. Спільна ініціатива Європейського Інвестиційного Фонду (ЄІФ) та Європейського союзу (ЄС)

Тип допомоги
Банківські програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Кредит
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
ProCredit Bank
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля, Інформаційні технології (ІТ)
Програма InnovFin – фінансування інноваційних проєктів. Спільна ініціатива Європейського Інвестиційного Фонду (ЄІФ) та Європейського союзу (ЄС)

Про що?

InnovFin – це частина спільної ініціативи Європейського Інвестиційного Фонду (ЄІФ) та Європейського союзу. Ініціатива спрямована на те, щоб полегшити доступ до фінансування інноваційних проєктів.

Програма здійснюється завдяки угоді InnovFin щодо гарантування позик для МСП за фінансової підтримки Європейського союзу в межах програми «Горизонт 2020».

Для кого?

Основна увага приділяється малим та середнім підприємствам , а також малим підприємствам з середньою ринковою капіталізацією до 500 співробітників.

Для чого?

Програма InnovFin перш за все зосереджується на підприємствах, орієнтованих на розвиток та інноваційну діяльність, та на компаніях, що інвестують у нові технології та енергоефективність, а також на тих, хто відслідковує існуючі тенденції на ринках задля покращення власних операцій.

Під інноваціями розуміються такі інвестиції, що є новими для компанії і які сприяють її модернізації, та які, в свою чергу, відповідають заздалегідь узгодженим критеріям ЄІФ.

Що ти можеш отримати?

  • Фінансування інноваційних проєктів
  • Мінімальна сума позики складає 50 000 євро, максимальна сума для кожного клієнта – 7,5 мільйонів євро

Де знайти детальну інформацію?

ProCredit Bank


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.