fbpx

Програма “Культура. Туризм. Регіони”

Тип допомоги
Бюджетні програми
Термін дії
2021-02-01
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Грант
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес, Організації підтримки бізнесу (членські бізнес асоціації, громадські організації, благодійні фонди тощо)
Виконавець
Український культурний фонд
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво
Програма “Культура. Туризм. Регіони”

Про що?

Програма «Культура. Туризм. Регіони» має на меті посилити культурно-туристичну привабливість регіонів України шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів, для створення яких програма надає навчальну, грантову та менторську підтримку зацікавленим заявникам.

У 2021 році програма реалізується спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), Офісом розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (SME.DO) та Державним агентством розвитку туризму.

В межах програми підтримуються такі напрямки (лоти):

  • Культурно-туристичний маршрут
  • Локальний музей
  • Локальний фестиваль

Для кого?

Заявником програми може бути:

  • орган місцевого самоврядування, що зареєстрований на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах), без обмежень щодо строку реєстрації;
  • юридична особа всіх форм власності, що зареєстрована на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах) відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу та має відповідний досвід діяльності у сфері культури та/або розвитку культурно-пізнавального туризму;
  • фізична особа-підприємець, що зареєстрована на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах) відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу та має відповідний досвід діяльності у сфері культури та/або розвитку культурно-пізнавального туризму.

Що ти можеш отримати?

Загальний бюджет програми 60 млн грн. Бюджет кожного окремого лоту 20 млн грн.

Мінімальна сума гранту (не може бути зменшена): 50 тис. грн

Максимальна сума гранту (не може бути збільшена): 1 млн грн

У рамках програми «Культура. Туризм. Регіони» підтримується тільки сектор культурних та креативних індустрій.

До моменту отримання гранту учасники програми отримають навчання та менторський супровід під час реалізації проекту після отримання гранту.

Що потрібно?

  1. Зареєструватися на сайті УКФ ucf.in.ua
  2. Ознайомитися на сторінці програми із детальними умовами та пакетом необхідних документів за кожним лотом окремо (наприклад https://cutt.ly/ehx3elL )
  3. Подати заявку на участь через сайт УКФ.

До коли?

Подача проектної заявки на конкурс: 02.12.2020 – 01.02. 2021 (до 18.00 за київським часом)

Конкурсний відбір: 01.02.2020 – 30.04.2021

Реалізація проектів включно з поданням звітності: з дати підписання Договору про надання гранту Фондом, але не раніше 30 квітня, до 30.10.2021

Де знайти детальну інформацію?

На сторінці програми на сайті УКФ https://cutt.ly/Ohx3xPl

Контакти: programa.cultoureg@ucf.in.ua

Звертаємо увагу, що бюджет програми та окремих лотів може змінитися як у сторону збільшення, так і у сторону зменшення, після затвердження ВРУ Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

Крім цього…

Навчальні матеріали програми та вебінари: https://sme.gov.ua/cultoureg/


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.