fbpx

Програма Європейського інвестиційного банку(ЄІБ): Initiative East в межах поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ)

Тип допомоги
Банківські програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Кредит
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Банки партнери Програми
Сфера діяльності
Сільське господарство
Програма Європейського інвестиційного банку(ЄІБ): Initiative East в межах поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ)

Про що?

Програма “Initiative East” в рамках поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) підтримує кредитування найменших підприємств (мікропідприємств, де працює менш ніж 10 працівників) через місцеві мікрофінансові установи, забезпечує фінансову підтримку та надає послуги з підтримки бізнесу в агрохарчовій галузі, а також підтримує місцеві банки, спонукуючи їх поліпшувати кредитні умови (знижувати процентні ставки та пом’якшувати вимоги щодо заставного забезпечення) для МСП, які мають намір інвестувати у сучасні та інноваційні технології.

Для кого?

Для мікропідприємств, де працює менш ніж 10 працівників, для підприємств агрохарчової галузі з метою отримання кредиту до 25 000 євро.

Для чого ?

Три основні напрямки “Initiative East” в рамках ПВЗВТ:

– Механізм кредитних гарантій – надання кредитних портфельних гарантій місцевим банкам для поліпшення кредитних умов і полегшення доступу до фінансування для МСП.

– Механізм мікрофінансування – надання кредитів на привабливих умовах мікрофінансовим установам з метою розширення доступу до фінансування для найменших підприємств.

– Технічна допомога – надання підтримки місцевим банкам та МСП у сільськогосподарській галузі, яка відкриває їм нові можливості для торгівлі, а також мікропідприємствам в рамках Механізму мікрофінансування

Що потрібно?

Як долучитись до програми:

1) зв’язатись з одним із банків, що відносяться до сфери партнера-виконавця;

2) пройти усі процедури необхідні для надання кредиту банком.

Де знайти детальну інформацію?

Укргазбанк ( contactcentre@ukrgasbank.com)

Ощадбанк (contact-centre@oschadbank.ua)

Райффайзен Банк Аваль (info@aval.ua)

ПроКредит Банкukr.contact_office@procredit-group.com)

Крім цього..

Партнер-виконавець Група Європейського інвестиційного банку (ЄІБ)


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.