fbpx

Програма “Жінки у бізнесі” Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Тип допомоги
Банківські програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Поворотна фінансова допомога (кредитні програми)
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
Банк Львів
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля
Програма “Жінки у бізнесі” Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Про що?

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку працює з підприємствами малого та середнього бізнесу (МСБ), які очолюють жінки, для активнішого залучення жінок у бізнес. Надаючи доступ до фінансування та консультацій з питань ведення бізнесу, ми можемо допомогти Вам отримати необхідні практичні навички, знання та ресурси, потрібні Вам для наступних кроків.

Програма надає доступ до фінансування через кредитні лінії, що відкриваються місцевими банками спеціально для жінок-підприємців, задіяних у МСБ, та водночас забезпечує їх бізнес консультаціями для досягнення більшої конкурентоздатності. Ми також проводимо програми навчання, наставництва та надання іншої підтримки для того, щоб жінки-підприємці могли обмінюватися досвідом та вчитися одна в одної.

Для кого?

Малі та середні підприємства, очолювані жінками, зі штатом співробітників менще 250 осіб та з річним обігом менше 50 мільйонів євро або з підсумковим балансовим показником не більше 43 мільйонів євро.

Крім цього, для того, щоб Ваш бізнес міг прийняти участь у цій програмі, необхідно, щоб особа, яка несе відповідальність за оперативне управління бізнесом, була жінкою.

Що потрібно?

Звернутись до Банку-Партнера Програми

Що ти можеш отримати?

Доступ до фінансування

Де знайти детальну інформацію?

Європейський банк реконструкції та розвитку

Банк Львів

Крім цього..

Програма працює з підприємствами, які очолюють жінки, майже у кожному секторі та галузі економіки. Однак програма не може працювати з підприємствами в таких сферах бізнесу, як банківські або фінансові послуги, а також виробництво послуг та товарів, пов’язаних з військовою промисловістю, азартними іграми та тютюновими виробами.

Партнерами програми в Україні є Європейський Союз та уряд Швеції.


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.