fbpx

Проєкт USAID оголошує початок прийому грантових заявок

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
23/02/2022
Територія програми
Донецька обл., Луганська обл., Запорізька обл.
Вид допомоги
Грант
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес, Організації підтримки бізнесу (членські бізнес асоціації, громадські організації, благодійні фонди тощо)
Виконавець
Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID)
Сфера діяльності
Послуги, Торгівля
Проєкт USAID оголошує початок прийому грантових заявок

Про що?

Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка Східної України»  (Проєкт USAID) оголошує початок прийому грантових заявок в рамках програми грантів «Посилення та трансформація економіки Cхідної України (Донецька, Луганська області та Приазов’я) шляхом підтримки сталого розвитку малих та середніх підприємств».

Проєкт USAID – це шестирічна програма (2018-2024 рр.), яка покликана підтримати розвиток стійкої, інклюзивної, орієнтованої на зростання економіки на Сході України. Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» реалізує компаніяDAI Global LLC.

Метою цього Річного програмного запиту є отримання заявок на грантове фінансування.

Для кого?

Гранти можуть бути надані:

  • ММСП, фінансовим установам, приватним асоціаціям;
  • громадським організаціям, зареєстрованим організаціям приймаючої країни та організаціям із приватного сектору, неурядовим організаціям (зареєстрованим в США, міжнародним, національним та місцевим), навчальним та освітнім установам та університетам;
  • державним структурам – лише в тому випадку, якщо це грант у негрошовій формі.

Для чого?

Для пришвидшити відновлення від таких потрясінь, як збройний конфлікт та супутня економічна криза, втрата доступу до традиційних ринків, пандемія COVID-19 та нещодавні катастрофічні лісові пожежі, або пришвидшить зростання секторів, які вже адаптувались до цих потрясінь. Ця підтримка повинна сприяти урізноманітненню ринків кінцевого споживача та та ринків збуту, успішному початку роботи в сферах Інтернет-маркетингу та продажу, збільшеннюзагальних обсягів продажів, покращенню умов праці та створенню нових робочих місць.

Що потрібно?

Процес подання заявок складається з одного етапу.  Заявник повинен подати повну заявку на онлайн- платформі https://www.dai-global-grants.com/app/UkraineERA, використовуючи онлайн- шаблони,  та надати усі необхідні документи, перелічені в Річному програмному запиті.

Що ти можеш отримати?

Загальний обсяг фінансування, який зараз доступний для цього Запиту, становить в гривневому еквіваленті приблизно 3 000 000 доларів США. Гранти будуть надаватися в гривнях, кріморганізацій, що розташовані на території США. Сума гранту, зазвичай, становить в гривневому еквіваленті від 5 000 до 500 000 доларів США на період до одного року. Компанія DAI може вибрати поступове або повне фінансування обраних за цим Запитом заявок. Компанія DAI розраховує надати кілька грантів. Кількість грантів та обсяг наявного фінансування можуть бути змінені.

До коли?

Заявки можна подати до 23 лютого 2022 року.

Де знайти детальну інформацію?

Prostir

APS

USAID Economic Resilience Activity

Крім цього..

Більш детальна інформація про фінансування проєктів, вимоги до реципієнтів, види потенційної грантової діяльності,  у підтримці яких Проєкт USAID найбільше зацікавлений, процедуру подання заявки, критерії відбору та іншу важливу інформацію про цю грантову  програму  дивіться у Річному програмному запиті № APS-ERA-002 за посиланням https://www.dai-global-grants.com/app/UkraineERA.

Усі запитання щодо цього Річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: Grants_ERA@dai.com (зазначаючи в темі листа: питання щодо APS-ERA-002).


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.