fbpx

Регіональна програма розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2019-2021 роки

Тип допомоги
Бюджетні програми
Термін дії
2020-12-30
Територія програми
Кіровоградська обл.
Вид допомоги
Поворотна фінансова допомога (кредитні програми)
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес, Фізичні особи / потенційний бізнес
Виконавець
Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво, Сільське господарство, Транспорт, Інформаційні технології (ІТ)
Регіональна програма розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2019-2021 роки

Про що?

Регіональна програма розвитку малого та середнього підприємництва  у Кіровоградській області на 2019-2021 роки, передбачає стимулювання розвитку підприємницької діяльності шляхом надання на конкурсній основі фінансової підтримки суб’єктам МСП, які працюють в пріоритетних галузях економіки області.

Для кого?

Суб’єкти МСП (крім обмежень, визначених ст.13 Закону України “Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні”), які:

 • відповідають критеріям, передбаченим абзацами 2-7 та 9 частини третьої статті 55 Господарського кодексу України;
 • зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності та здійснюють діяльність на території Кіровоградської області;
 • передбачають створення нових робочих місць та діяльність яких відповідає пріоритетним напрямкам регіонального розвитку.

Для чого?

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

 • впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;
 • створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг;
 • створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів;
 • створення (розширення) мережі закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості;
 • створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;
 • створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;
 • розвиток овочівництва, садівництва;
 • розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, сільського зеленого туризму тощо;
 • інше.

Що потрібно?

Для розгляду заявки про фінансову допомогу на безповоротній основі на компенсацію відсотків за кредитами, до Регіонального фонду підтримки підприємництва в області суб’єктами МСП подаються:

 • лист-клопотання райдержадміністрації (міськвиконкому, селищної, сільської ради об’єднаної територіальної громади щодо доцільності, впровадження бізнес-проекту та умов і розміру його співфінансування з відповідного місцевого бюджету на адресу облдержадміністрації (лист-клопотання)
 • бізнес-план інвестиційного проекту
 • довідки з органів державної фіскальної служби (про реєстрацію платником податків та про відсутність заборгованості по податках та зборах) і органів Пенсійного фонду України (про відсутність заборгованості до Пенсійного фонду України) тощо.

З повним переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті “Кіровоградщина бізнесова” (http://pidpriem-gue.kr.ua/)  та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс:(0522) 24 08 86, (електронна адреса: rfpp@email.ua).

Що ти можеш отримати?

Фінансова підтримка на реалізацію бізнес – проектів надається суб’єктам малого та середнього підприємництва, які зареєстровані у Кіровоградській області:

 • безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов’язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;
 • на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100% облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

Де знайти детальну інформацію?

http://bit.ly/395boTx

http://bit.ly/381iKGf

http://bit.ly/32wJT2G


Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.