fbpx

YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Тип допомоги
Донорські програми
Термін дії
Безстроково
Територія програми
Вся Україна
Вид допомоги
Навчання
Заявник
Суб`єкти малого і середнього підприємництва / діючий бізнес
Виконавець
YouControl
Сфера діяльності
Виробництво, Послуги, Торгівля
YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу

Про що?

Відтепер кожен бажаючий може навчитися ефективно і швидко перевіряти компанії.

Компанія YouControl запустила безкоштовний онлайн-курс “Комплаєнс”. Курс написаний фахівцями-практиками: юристами, адвокатами, працівниками банківських установ, державних органів. Крім уроків, підготовлених українськими спікерами, є заняття від іноземних спеціалістів з Великобританії, Канади, Вірменії.

Для кого?

Курс буде цікавим комплаєнс-менеджерам, юристам, аудиторам, бухгалтерам, керівникам компаній, менеджерам ЗЕД, кадровим спеціалістам, закупівельникам для  формування базового уявлення про комплаєнс.

Для чого?

Кожного тижня курс поповнюється новими уроками. На сьогодні “Комплаєнс” складається з 26 унікальних уроків в текстовій формі. Також деякі уроки підтримують відеоформат і проходять у вигляді інтерактивної навчальної гри: формат запитання-відповідь.

Що потрібно?

Для проходження курсу варто зареєструватись. Користувач системи може власноруч обирати кількість і послідовність проходження занять. Курс побудований таким чином, що можна “подорожувати” від уроку до уроку, орієнтуючись на власну мапу потреб і побажань. А функція реєстрації в системі дає можливість проходити тести та вчасно дізнатися про появу нового уроку: на мейл користувача приходить сповіщення про появу нового заняття.

Посилання на курс

Що потрібно?

Наразі програма курсу допомагає дізнатися про:

 • Санкційний комплаєнс
 • Комплаєнс в галузі захисту персональних даних
 • Фінмоніторинг як різновид комплаєнс-контролю
 • Комплаєнс в закупівлях
 • Юридичний комплаєнс
 • Антикорупційний комплаєнс
 • Комплаєнс іноземних контрагентів
 • Комплаєнс персоналу та ін.

Уроки курсу підготували вже порядка 20 експертів: українські та міжнародні спеціалісти з різних компаній та установ, коплаєнс-офіцери, керівники профільних напрямків. Програма складається з теоретичного та практичного модуля. Уроки від іноземних спеціалістів винесені в окремий блок. Фінальний етап кожного заняття для зареєстрованих користувачів системи YouControl – оцінка отриманих знань та проходження тестування. У ньому містяться питання і завдання по темі уроку.

Крім цього..

Довідка: що таке комплаєнс?

Комплаєнс (англ. compliance) – це відповідність певним законам, вимогам або нормам. Під поняттям розуміють дотримання належних стандартів поведінки на ринку, справедливе ставлення до клієнтів, управління конфліктами інтересів та дотримання законодавства у сфері господарської діяльності.

До сфери комплаєнса відноситься:

 • протидія легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму;
 • розробка документів і процедур, що забезпечують відповідність діяльності компанії з чинним законодавством;
 • захист інформаційних потоків, протидія шахрайству і корупції, встановлення етичних норм поведінки співробітників тощо.

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.