fbpx

Цифрова трасформація документообігу

Дата і час публікації
23.03.2020 21:43

Сучасний документообіг – це електронний обіг. Саме зараз настав час пройти цифрову трансформацію вашого підприємства

ІнстаДок – сервіс електронного документообігу, конструктор документів та база шаблонів документів. Даний ресурс буде корисний малому та середньому бізнесу. Система дозволяє не тільки підписувати документи і перевіряти підписані, а й вести реєстр контрагентів, генерувати автоматично заповнені документи, зберігати та обмінюватися документами. Ресурс функціонує на трьох мовах.

Deals – український сервіс погодження та підписання документів. Документообіг у декілька кліків: механізм узгодження документів всередині компанії, миттєвий обмін договорами, актами, листами з контрагентами, та багото інших інструментів та можливостей для вашого бізнесу.

Сучасний електронний документообіг. Працюйте з документами у режимі 24/7 з будь-якої точки світу зі смартфону, планшету, комп’ютеру. Надайте юридичної сили документам за допомогою КЕП та Document.Online за 10 секунд, об’єднайте сьогодні внутрішній та зовнішній документообіг в єдиному сервісі.

The DocuSign Agreement Cloud™ спосіб трасформувати весь документообіг, а саме усі контракти та угоди у цифровий формат з електронною системою підпису документів. 43 мови, включаючи українську.

DocuSign E-Signature ви матиме можливість швидки та у будь-якому місці створювати та підписувати контракти, розпорядження за ліковані хвилини, а не дні. У поєднанні з DocuSign Agreement client процес погодження контрактів між сторонами та управління угодами на будь-якій стадії у будь-який час. 43 мови, включаючи українську.

DocuSign CLM (Система управління контрактами) дозволяє бізнесу прискорити цикл управління угодами та контрактами завдяки цифровій автоматизації робочих процесів. У результаті ваш бізнес рухається швидше, підвищується рівень виконання контрактів та ефективна робота працівників.

WebCenter Spaces, що дозволяє створювати спільні бізнес документи від фінансових звітів до технічних карт з управлінням змісту та завданнями, повідомленнями про зміни, статус, автоматизованим резюме тощо.

Централізуйте та організовуйте усі ресурси вашої команди в одному місці та працюйте з документами командно.

Kipwise – маєте можливість командно працювати з документами та в одному документі вносити дані одночасно в режимі реального часу.

Інші матеріали

Наразі інформаційний портал працює в тестовому режимі.